Zpracujeme Vám nabídku!
Kapverdské ostrovy

RIU TOUAREG * * * * *

RIU TOUAREG
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Exim Tours 1088

Nezávazná poptávka

Poloha: Boa Vista / Lacacao Beach, u krásné písčité pláže Lacacao.
Vybavení: hotel rozdělen na několik částí - část jen pro dospělé a část pro rodiny s dětmi; vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (kapverdská, africká, asijská, nutná rezervace), 4 bary, Wi-Fi na recepci (zdarma), obchod se suvenýry, diskotéka, karaoke, velký bazén se sladkou vodou, 3 bazény se slanou vodou, lehátka, slunečníky a osušky u bazénů zdarma, dětský klub, dětské hřiště.
Sport/zábava: posilovna, parní lázeň, vířivka (vše od 18 let), animační a zábavní programy, tenis (rakety a míčky za zálohu, hřiště na různé druhy sportů, stolní tenis, shuffleboard, plážový volejbal, výbava na kajaking a šnorchlování, 1 lekce potápění s přístroji v bazénu. Za poplatek: masáže, salon krásy, vodní sporty mimo prostory hotelu – scuba diving, parasailing atd.
Stravování: All Inclusive: 24 hodin: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, v průběhu dne občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a  časech určených hotelem.

Toto je nabídka cestovní kanceláře: Exim Tours

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty