Zpracujeme Vám nabídku!
Albánie

AS Hotel Club - Dotované pobyty 50+ * * * *

AS Hotel Club - Dotované pobyty 50+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Informace:

Kód nabídky: ALP007S

Nezávazná poptávka

Poloha: moderní hotel se nachází na severním okraji Dračského zálivu přímo na hlavní písečné pláži Golem, cca 5 km od města Durrës, cca 40 km od Tirany. V okolí hotelu se nachází mnoho taveren, barů, restaurací a obchodů.

Vybavenost: recepce, pokojová služba, restaurace s terasou, bar na pláži, zahrada, venkovní bazén, konferenční sál, WiFi (na recepci a v restauraci), klimatizace, výtah, trezor (na recepci).

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, telefon, minibar (za poplatek), fén, balkon. Nekuřácké pokoje.

Stravování: plná penze - snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy servírované výběrem ze dvou menu.

Pláž: soukromá písečná pláž s jemným pískem, která je hotelovým barem spojená s hotelem, slunečníky a lehátka zdarma. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava: dětské hřiště, beach volejbal, diskotéka (1x týdně). Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Náš názor: Názory našich zákazníků:

Dobrý den, včera jsem se vrátila z dovolené v Albánii. Pobyt v hotelu AS Harmonie byl velmi příjemný, poloha, jídlo, obsluha na dobré úrovni. Ráda bych poděkovala touto cestou delegátovi, byl velmi ochotný, zodpovědný, případné nedostatky hostů okamžitě řešil a hlavně vyřešil !!!! Což oceňuji, nebývá to časté. S Vaší cestovní kanceláří jsem byla již podruhé a spokojená. Zůstanu věrná i v dalších letech. S pozdravem Hana N. z HK

Dobrý den, strávil jsem dovolenou v Albánii v hotelu AS. Celkově jsme byli s dovolenou spokojeni, zaměstnanci hotelu byli velmi příjemní, ale hlavně bych chtěl poděkovat Vašemu delegátovi. Jeho znalosti o Albánii i způsob jejich prezentace, komentáře na výletech k památkám, atd. bylo radost poslouchat. Poděkujte mu za nás. Aleš S.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty