Zpracujeme Vám nabídku!
Albánie

Hotel Ibiza Club - Komplex Harmonia * * *

Hotel Ibiza Club - Komplex Harmonia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: ALP008

Nezávazná poptávka

Poloha: hotel se nachází v oblíbeném albánském letovisku Durrës, v oblasti Golem, pouhých 50 m od moře.

Vybavenost: plážový servis, klimatizace, výtah. Recepce (s Wi-Fi), restaurace a venkovní bazén jsou společné s AS hotelem, který se nachází v bezprostřední blízkosti.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, lednice, balkon.

Stravování: polopenze - snídaně a večeře švédský stůl, obědy servírované výběr ze dvou menu za poplatek. Stravování společné s AS hotelem, který se nachází v bezprostřední blízkosti.

Pláž: soukromá písčitá pláž se nachází cca 50 m od hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

Sport a zábava: klienti z hotelu Ibiza se mohou účastnit animačního programu, který organizuje tým CK KOVOTOUR PLUS v rámci Harmonia klubového komplexu a bazénu v AS Hotelu Club v Durrës.

Popis: Albánie je zemí, která se může pyšnit čistými plážemi, hlubokými údolími, divokými řekami či dochovanými památkami. Letní pobyt Albánie je proto ideálním tipem pro turisty, kteří chtějí tuto dosud opomíjenou destinaci poznat. Příjemné zázemí Vám nabídne pěkný hotel Ibiza, který se nachází v přitažlivém albánském letovisku Durres. Dovolená Albánie Vás zavede do pohodové oblasti Golem, asi 50 metrů od moře. Hostům hotelu Ibiza je k dispozici soukromá písčitá pláž, na níž si skvěle odpočinete. Letní zájezd do Albánie, do populárního letoviska Durres, je šťastnou volbou také pro rodiny s dětmi. Nejmenší turisté se mohou věnovat vodním hrátkám nebo si pohrát na dětském hřišti.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty