Zpracujeme Vám nabídku!
Bulharsko

Hotel Amfora - Dotované pobyty 50+ * * *

Hotel Amfora - Dotované pobyty 50+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: BGP001S

Nezávazná poptávka

Poloha:
moderní hotelový areál se nachází v jižní části Slunečného pobřeží, cca 1,5 km od Nesebaru, cca 100 m od dlouhé písečné pláže oddělené od hotelu písečnými dunami. V blízkosti hotelu je zastávka prázdninového vláčku, který Vás vezme na všechna místa na Slunečném pobřeží a autobusová zastávka pro spojení s Nesebarem.

Vybavenost: recepce, restaurace, snack bar, bar a koktejl bar, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, WiFi, směnárna. Ve vedlejším hotelu Imperial se nachází lékárna, kadeřnictví, kosmetika (vše za poplatek).

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a apartmány s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, klimatizace, telefon, balkon. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání). Apartmán je navíc vybaven obývacím pokojem. Lednička za příplatek na místě. Maximální obsazení apartmánu je 2 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 3 dospělí. Dítě do 2 let bez nároku na pevné lůžko.

Stravování: ALL INCLUSIVE – snídaně (07:30-10:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou švédských stolů, snack bar – lehké občerstvení (sendviče, pizza, hot-dogy apod.) (12:00-17:00), káva (10:00-17:00), zmrzlina podávána u oběda a večeře, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (do 23:00).

Pláž: vlastní písečná pláž cca 100 m od hotelu oddělená pouze písečnými dunami. Na pláž vede chodník od okraje hotelového areálu. Plážový bar za poplatek (11:00-17:00), slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek). Vodní sporty na pláži – windsurfing, skútr, paragliding (za poplatek).

Sport a zábava: 2x týdně večerní zábavný program (bulharský večer, kabaret, program zajišťuje hotel), hřiště na plážový volejbal a plážový fotbal, dětské hřiště, kulečník, šipky, stolní tenis, badminton. Klienti mohou využít služeb fitness centra i spa centra v sousedním hotelu Imperial. Poblíž hotelu je hřiště na minigolf, fotbalové hřiště a tenisové kurty (za poplatek). Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Popis: Láká Vás pohodová dovolená u moře? Naplánujte si letní pobyt v Bulharsku v moderním hotelovém areálu Amfora, který se nachází v jižní části Slunečného pobřeží, asi 1,5 km od Nessebaru. Dovolená v Bulharsku Vás zavede na krásně dlouhé písečné pláže oddělené od hotelu úchvatnými písečnými dunami. Letní zájezd do Bulharska můžete využít k relaxaci na pláži i k zajímavým výletům turistickým vláčkem, který Vás doveze na všechna pěkná místa Slunečného pobřeží. Dovolená v Bulharsku v hotelovém areálu Amfora je správnou volbou pro aktivní turisty. Využít můžete třeba pohybové a relaxační programy, které jsou určeny všem věkovým skupinám a vedou je zkušení lektoři.  

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty