Zpracujeme Vám nabídku!
Španělsko

LAS LONGUERAS * * * *

LAS LONGUERAS
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Informace:

Kód nabídky: 2lpa-lon

Nezávazná poptávka

Informace o ubytování: hotel 2 - 3 lůžka se snídaní - možnost dokoupení večeří

Poloha: městečko Agaete, kde naleznete vše, co k dovolené patří, je vzdáleno pouze 2 km od ranče. Rybářská vesnička s přístavem Puerto de las Nieves a s restauracemi a kavárnami, které mají často výhled na oceán je vzdálena asi 3 km. V přístavu Puerto de las Nieves naleznete i 2 menší kamenné a oblázkovo-písečné pláže. Vzdálenost od hlavního města Las Palmas je cca 30 km, vzdálenost od letiště cca 60 km.

Ubytování: koloniální sídlo vystavěné v úrodném údolí Valle de Agaete na konci 19. století bylo původně domovem aristokratické rodiny, která se odstěhovala do Madridu. Objekt byl přestavěn na hotel. Určitě Vás okouzlí místní zahrada, kde naleznete kaktusy, pomerančovníky, mango a papáju. Velmi působivé jsou zde i západy slunce. V hotelu je 9 dvoulůžkových pokojů, na které je možno vyžádat přistýlku. Každý pokoj je vybaven koupelnou, TV, trezorem a ledničkou.

Vybavení a služby hotelu: jídelna, salón, televizní salónek, konferenční sál, kaple, bazén, snack bar, fitness centrum, bazén, zahrada a dvorky. Další služby hotelu: pořádání konferencí, čistírna prádla, žehlení, půjčovna jízdních kol, fax a kopírování.

Stravování: rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu. Večeře (za příplatek) jsou servírované.

Shrnutí: neobvyklé ubytování, kde si budete připadat jako na zámku. Bude se líbit všem, kteří chtějí být blízko přírody a užívat si krásné výhledy na okolní hory a rádi podnikají pěší výlety. Ubytování je pro milovníky klidu a romantiky. Uspokojí i náročné klienty.

Vzdálenosti: od pláže: cca 3 km od centra: cca 1,5 km

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty