Zpracujeme Vám nabídku!
Španělsko

AGAETE BEACH HOUSE * * * *

AGAETE BEACH HOUSE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Informace:

Kód nabídky: agae-beach

Nezávazná poptávka

Informace o ubytování: vilka 1 - 4 lůžka bez stravování

Poloha: oblast Agaete na severu ostrova nabízí něco pro každého. V malebném přístavu Puerto de las Nieves můžete relaxovat na oblázkovo-kameno-písečných plážích či u skalních bazénů, ve vesnici Agaete se můžete procházet úzkými uličkami s tradičními dřevěnými balkóny a ve svěžím údolí Valle de Agaete s plantážemi pomerančů, manga a papayi se můžete vydat na některý z pěších výletů místní krajinou. Všechna tato místa ale mají něco společného. Panuje zde poklidná atmosféra a o ruchu velkoměsta, či masivním turismu zde není ani zmínky. Vzdálenost do centra vesnice Puerto de las Nieves s pláží, supermarkety, obchůdky a restauracemi a autobusovou zastávkou s častými spoji do hl. města je cca 500 m.

Ubytování: pohodlný plážový domek se nachází přímo u přírodních bazénů se slanou vodou vybudovaných do skály. Přízemní stavba nabízí 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s výhledem na oceán, jídelní kout, kuchyni, venkovní terasu s posezením, sluneční terasu na střeše domu s krásným výhledem a s lehátky.

Vybavení a služby hotelu: Internet, výhled na moře

Vybavení pokoje: Internetové připojení, pračka, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, satelitní TV, DVD přehrávač, vysoušeč vlasů, kávovar, žehlička.

Shrnutí: krásná moderní vilka je vhodná jak pro milovníky přírody, pěších výletů, ale i pro ty, kteří se nechtějí vzdát luxusního ubytování v soukromí. A navíc takřka na pláži u Atlantického oceánu.

Vzdálenosti: od městské pláže: cca 500 m od přírodních bazénů se slanou vodou: cca 20 m od centra Puerto de las Nieves: cca 400 m

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty