Zpracujeme Vám nabídku!
Španělsko

EXE LAS CANTERAS * * * *

EXE LAS CANTERAS
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Informace:

Kód nabídky: exe-lasca

Nezávazná poptávka

Informace o ubytování: v hotelu jsou k dispozici 3 typy pokojů: 1) Pokoje s prostornou terasou s výhledem na moře a pláž, 2) velmi prostorné pokoje s výhledem na oceán - bez balkonu, 3) levnější pokoje bez balkonu s výhledem do zadní ulice.

Poloha: čtyřhvězdičkový hotel s lázněmi přímo na promenádě krásné dlouhé písečné pláže Las Canteras v letovisku Las Palmas

Vybavení a služby hotelu: za příplatek je možno navštěvovat hotelové lázně, kde je k dispozici vířivka, sauna, hammam a široký výběr masáží. Další služby - fitness, čistírna, společenské prostory a konferenční salónky, kopírování, wifi zdarma, parkování za příplatek.

Vybavení pokoje: ve světlých a jednoduše zařízených pokojích je k dispozici klimatizace, sejf, minibar, TV a koupelna s WC a sprchovým koutem. Na střeše hotelu můžete ke slunění využívat velmi prostornou terasu s lehátky a krásným výhledem.

Stravování: v ceně je snídaně formou bufetu. Po zbytek dne je pak možno navštívit bar hotelu, nebo zavítat do některé z taveren v blízkosti hotelu.

Program zájezdu: hotel 1 - 3 lůžka se snídaní

Shrnutí: v bezprostřední blízkosti hotelu je na výběr velké množství restaurací, kaváren, barů a obchodů. Supermarket Hyperdino je hned naproti hotelu. Velké obchodní centrum Las Arenas je dosažitelné cca 15 min chůzí po promenádě. Na autobusovou zastávku se spojením do některých jiných měst ostrova se dostanete také za 15 min. Zajímavé historické centrum Vegueta je dosažitelné veřejným autobusem za cca 25 min.

Vzdálenosti: od moře: cca 50 m od centra: cca 500 m

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty