Zpracujeme Vám nabídku!
Španělsko

MARINA DELUX * * * *

MARINA DELUX
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: mar-del

Nezávazná poptávka

Informace o ubytování: vilky 4 - 5 lůžek bez stravování

Poloha: letovisko Pasito Blanco je jedním z nejexkluzivnějších zákoutí ostrova, kam mají přístup pouze jeho obyvatelé a jejich hosté. Klidná rezidenční zóna sousedí s malým přístavem plným luxusních jachet a soukromou písečnou pláží. Místo je vybaveno supermarketem a plážovým klubem s restaurací. Pasito Blanco sousedí s Meloneras (cca 5 min jízdy), kde najdete další restaurace, kavárny, obchody, butiky s luxusním zbožím a další turistické vybavení. Golfový klub Lopesan Meloneras je vzdálen pouze cca 10 min chůze.

Ubytování: prostorná komfortní vila se 3 ložnicemi se nachází pouze 300 m od pláže. Komplex 10 podobných vilek má svůj vlastní udržovaný bazén se zahrádkou a lehátky.

Vybavení a služby hotelu: bazén, klimatizace v ceně, internet přes modem zdarma, výhled na moře

Vybavení pokoje: hlavní ložnice je vybavena manželským lůžkem, druhá ložnice 2 oddělenými lůžky a třetí malá ložnice pouze 1 lůžkem. Prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní amerického stylu přímo navazuje na prostornou venkovní terasu s posezením. Na rovné střeše objektu byla zřízena další terasa s krásným výhledem na přístav a oceán a s posezením a lehátky na opalování. Dům je dále vybaven WiFi, pračkou, myčkou, ledničkou, mrazákem, pečící troubou, satelitní TV, DVD přehrávačem, zahradním grilem a klimatizací. Díky odlehlosti místa doporučujeme pronájem automobilu. Autobusová zastávka s pravidelným spojem je vzdálena cca 10 min chůze.

Shrnutí: objekt je vhodný pro klienty hledající maximální soukromí a zároveň zázemí odpovídající vysokým požadavkům klientů.

Vzdálenosti: od pláže: cca 300 m od přístavu: cca 100 m od supermarketu: cca 150 m od golfového klubu: cca 1 km od letoviska Meloneras s veškerým turistickým vybavením: cca 4 km

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty