Zpracujeme Vám nabídku!
Bulharsko

Hotel Royal Bay * * *

Hotel Royal Bay
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Neckermann 1142

Nezávazná poptávka

Poloha: hotel je součástí klidného rekreačního resortu Elenite, obklopen krásnou přírodou. Centrum resortu cca 300 m. Centrum letoviska Slunečné pobřeží cca 8 km. Dobré spojené autobusy. Letiště Burgas cca 40 km. Přímo na písečné pláži s oblázkovým vstupem do moře. Vhodné boty do vody. Plážový bar. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. 

Vybavení: 200 pokojů s výtahy. K dispozici přijímací hala s recepcí a posezením, lobby bar, 2 a-la-carte restaurace (Sozopol, Mediterranean), velký výběr barů, kavárna, noční club s diskotékou, minimarket, obchody a obchůdek se suvenýry v rámci resortu Elenite. Ve venkovním areálu bazénový komplex a opalovací terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma. Bar u bazénu. Součástí resortu je i Atlantis Aqua Park s řadou vodních atrakcí pro malé i velké (vstup zdarma, lehátka a slunečníky také zdarma). WiFi v lobby zdarma.
Pokoje: dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, fénem, WC a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2D/A3D): obývací ložnice a ložnice oddělené příčkou, manželská postel a rozkládací pohovka, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2E/A3E): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2D. Rodinné pokoje (A2F/A3F): se stejným vybavením jako A2D. Rodinné pokoje (A2C/A3C): 1 místnost, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi. 
Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, víno do 23.00h. Během dne snacky, sendviče, hot-dogy, zákusky, zmrzlina, káva, čaj. 1x možnost večeře v a-la-carte restauraci (po předchozí rezervaci a při min. délce pobytu 7 dní). Některé bary nejsou součástí all inclusive.
Sport/zábava: aerobic, fitness, volejbal, aqua aerobic, stolní tenis, biliár, minigolf (hole na vratnou kauci), tenis (osvětlení za poplatek) v rámci resortu. Bohatý animační a sportovní program. Za poplatek: bowling, surfování. Wellness za poplatek: Spa centrum v rámci resortu.
Děti: samostatný dětský bazén, animační program, miniklub Aladin, hřiště, Atlantis Aqua Park v rámci resortu. Dětské židličky a postýlky na vyžádání zdarma. Dětské menu. Animační program.

INFO
parkování: za poplatek cca 12 lv/den; 
domácí zvíře: malé, cca 5 €/den; 
příjezd/min. délka pobytu: denně/1noc; 
místní kategorie: 4; 
platba kartou: VISA, MasterCard, Diners. 

UŠETŘETE
• 25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12., 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2., 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.
• výhodné termíny 7=6/14=12 při odletech 11.6.-30.6. 7=5 při odletech 28.5.-10.6.

DĚTSKÁ SLEVA
A2A/A2B - 1 dítě (do 13,9 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2C/A2D/A2E - 2 děti (do 13,9 let), 1.dítě 100% sleva na ubytování a stravu, 2.dítě 50% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty