Zpracujeme Vám nabídku!
Turecko

Hotelový komplex Adora Beach

Hotelový komplex Adora Beach
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Kovotour 1157

Nezávazná poptávka

Letecky z Prahy:
21.06.-28.06.2016    All inclusive     15.990,-/osoba
05.07.-12.07.2016    All inclusive     14.990,-/osoba
12.07.-19.07.2016    All inclusive     15.490,-/osoba

Poloha: nádherný hotelový areál se nachází v klidné oblasti Kizilot, cca 20 km od Side a cca 90 km od letiště v Antalyi. Poblíž areálu se nachází autobusová zastávka (spojení do Side a do Alanye). Hotelový areál se nachází přímo na písečné pláži, lehátka a slunečníky zdarma.
Vybavení: recepce, restaurace, bar, pool bar, venkovní bazén, trezor (za poplatek), WiFi v celém areálu zdarma.
Pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV.
Stravování: All Inclusive (10:00-22:00) – snídaně (07:30-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-20:30) formou švédských stolů, odpolední káva, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.
Sport/zábava: plážový volejbal, petanque, diskotéka. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Náš názor: vynikající hotelový areál přímo na pláži, vhodné pro strávení klidné dovolené.

Popis: Vynikající strava, příjemný personál, soukromá písečná pláž a nádherně čisté moře – to vše jsou hlavní znaky hotelového komplexu Adora Beach.
Tento hotelový komplex láká na letní dovolenou do Turecka turisty z celého světa, kteří zde přijíždí nejen za odpočinkem, mořem a slunečními paprsky, ale také za poznáním a zážitky. Hotelový komplex Adora Beach se nachází v poklidné části Kizilot na věhlasné Turecké riviéře, která nabízí turistům mnoho možností, jak si z dovolené v Turecku odnést co možná nejvíce zážitků.
Hotelový komplex Adora Beach leží pouhých 20 km od Side – oblasti, která je známá nejen pro nádherné historické památky, ale rovněž pro bohatou možnost společenského vyžití. V malebných městských uličkách naleznete řadu příjemných restaurací, barů a diskoték.
Rozhodnete-li se trávit svou letní dovolenou v Turecku, byl by doslova hřích, kdybyste nenavštívili turecké lázně Hamam, nádherné město Alanya a pro dobrodružnější povahy doporučujeme lodní výlet po řece Manavgat. Hotelový komplex Adora Beach je postaven přímo na pláži, proto jej můžeme doporučit především rodinám s dětmi a seniorům, kteří ocení klid zdejšího místa a současně blízkou dostupnost zábavy a nočního života, za kterým se dostanete místní dopravou. Zejména děti ocení vynikající práci našich animátorů, kteří se postarají o jejich zábavu a zpestření dovolené, zatímco vy si budete moci na chvíli odpočinout a užít si svou dovolenou v Turecku plnými doušky.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty