Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

Dunas Mirador Maspalomas * * *

Dunas Mirador Maspalomas
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1171

Nezávazná poptávka

Poloha: v jižní části ostrova, 35 km od letiště, na okraji turistického centra Maspalomas v části Sonnenland. V blízkosti hotelu se nachází různé obchody, bary a restaurace, větší nákupní centrum El Tablero je vzdálené cca 0,5 km od hotelu. Na 3,5 km vzdálenou pláž Maspalomas jezdí několikrát denně autobus (zdarma).
Vybavení: hotel nabízí v 6 pětipodlažních budovách celkem 437 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), restaurace, 2 bary, diskotéka, hlídání dětí, dětský klub, prádelna, půjčovna kol na recepci. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, jacuzzi, bar, lehátka a slunečníky na terase, dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídku Wellness centra (masáže, kosmetické služby, manikúra).
Pokoje: Standardní pokoj: (cca 26 m2) Moderně zařízený a prostorný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vanou, vysoušeč vlasů. Balkon nebo terasa má výhled do ulice, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na bazén. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Stravování: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci, za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholických i alkoholických nápojů během dne nebo program all inclusive Gold, který zahrnuje i široký výběr z mezinárodních alkoholických a nealkoholických nápojů (do 23.00 hod.).
Sport/zábava: zdarma stolní tenis, za poplatek kulečník. V rámci animačního programu vodní polo, aqua-aerobik, šipky, lukostřelba. Hotel zajišťuje animační program pro děti a dospělé, mini-disco a 2x týdně večerní show s profesionály.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty