Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

Hotel Perla Tenerife * * *

Hotel Perla Tenerife
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1173

Nezávazná poptávka

Poloha: v severní části ostrova 100 km od letiště, v klidné části letoviska Puerto de la Cruz, 10 minut od hotelu leží pláž Playa Jardin. Hotel zajišťuje dopravu minibusem k bazénovému komplexu Lago Martianez.
Vybavení: hotel disponuje 130 pokoji v jedné šestipatrové budově s tropickou zahradou. Hostům je k dispozici menší vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, internetový terminál (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace, bar, TV místnost s minikinem pro děti (3 – 12 let). Na sluneční terase je částečně krytý bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi, bar, lehátka a slunečníky. Několikrát v týdnu je večerní zábava s živou hudbou.
Ubytovaní: dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitním vysíláním, telefon, malou ledničku, trezor (k pronájmu), stropní ventilátor, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Recepce na vyžádání zajistí varnou konvici.
Maximální obsazenost – 3 osoby.
Stravování: snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne. 
Sport: nedaleko od hotelu půjčovna kol. 
Obchody: různé obchody, restaurace a bary jsou v centru města vzdáleném přibližně 1,2 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty