Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

aparthotel BRONCEMAR BEACH * * *

aparthotel BRONCEMAR BEACH
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1174

Nezávazná poptávka

Poloha: na východním pobřeží ostrova, 7,5 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste. Aparthotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Komplex se nachází 300 m od dlouhého mořského zálivu s pláží Playa del Castillo (délka zálivu 1 km).
Vybavení: hotelový komplex připomíná menší městečko s malým náměstím, uličkami a zahradami, nabízí ve dvoupatrových domcích celkem 252 apartmánů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (za poplatek), několik restaurací a barů, kavárna, diskotéka, dětská herna a dětský klub, prádelna, služba lékaře (na vyžádání), obchod, půjčovna aut a kol, parkoviště. V komplexu jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), 2 jacuzzi, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel připravuje celodenní animační program pro děti i dospělé.
Ubytování: (cca 48 m2) dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Obývací pokoj má integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením, sedací soupravu, televizi se satelitními programy (za příplatek), telefon, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, terasu s výhledem do zahrady. Umístění - přízemí.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.
Za příplatek je možné objednat Apartmán se soukromou terasou (cca 15 m2), umístění – 1. patro.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Stravování: snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.
Sport: tenisový kurt, hřiště na volejbal, kulečník, stolní tenis, aerobic a pétanque. Golfové hřiště Fuerteventura Golf Club je od hotelu vzdáleno přibližně 3,5 km.
Obchody: malý obchod je přímo v hotelu, v blízkosti je samoobsluha (cca 50 m), větší nákupní centrum, restaurace a bary jsou vzdáleny asi 200 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty