Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

apartmány AGUAMAR * * *

apartmány AGUAMAR
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1176

Nezávazná poptávka

Poloha: na jihozápadním pobřeží, 17 km od letiště, v letovisku Los Cristianos. Písečná pláž se světlým pískem Playa de Los Cristianos je cca 900 m od hotelu a Playa de las Vistas cca 1,5 km.
Vybavení: v jedné šestipatrové patrové budově je celkem 140 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový terminál a možnost Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech (oboje za poplatek), restaurace, bar, dětská zóna, samoobslužná prádelna. V zahradě se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa, lehátka, slunečníky a dětské hřiště.
Ubytování: (cca 50 m2) Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, toustovač, lednička, rychlovarná konvice), rozkládací pohovka, placené Wi-Fi připojení k internetu, televize se satelitními programy, telefon, koupelna s WC, balkon nebo terasa. Maximální obsazenost - 4 osoby (včetně dětí do 2 let).
Stravování: apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Za příplatek je možné objednat snídani nebo polopenzi.
Sport: v komplexu je minigolf, stolní tenis, šipky, šachy a kulečník.
Obchody: centrum Los Cristianos s obchůdky, restauracemi a bary se nachází přibližně 700 m od hotelu.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty