Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

hotel BE LIVE EXPERIENCE LA NIŇA * * * *

hotel BE LIVE EXPERIENCE LA NIŇA
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1177

Nezávazná poptávka

Poloha: na jižním pobřeží ostrova, 20 km od letiště, v letovisku Playa de las Américas. Hotel leží přibližně 100 m od pláže Playa de la Pinta a 300 m od pláže s jemným tmavým pískem Playa de Faňabé, kterou lemuje několik km dlouhá promenáda. 
Vybavení: hotel rodinného typu nabízí v jedné desetipatrové budově celkem 226 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace, 2 bary, 3 konferenční sály (až 570 osob), dětský klub (děti 4 – 7 let), kadeřnictví, prádelna, několik menších obchůdků, kryté parkoviště (za poplatek). Na sluneční terase jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, lehátka a slunečníky. Hosté (starší 16 let) mohou využít nabídku služeb relaxačního centra SPA (2 sauny, jacuzzi, turecké lázně, dešťové sprchy, za poplatek masáže, aromaterapie atd.) kam mají klienti 1x vstup zdarma (pouze první nebo druhý den po příjezdu). Během dne je připravován animační program pro děti i dospělé. Hotel má bezbariérový přístup.
Ubytování: Standartní pokoj - (cca 20 m²) 
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, minibar, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, vanou a vysoušečem vlasů. Téměř všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Standardní pokoj Triple: (cca 21 m²)
Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Minimální i maximální obsazenost – 3 osoby a 1 dítě do 2 let.
Junior Suite: (cca 33 m²)
Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, je však prostornější a ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. Navíc je v koupelně hydromasážní vana. Minimální obsazenost – 2 osoby. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.
Pokoj Club: (cca 21 m²)
Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje. Navíc má ledničku s nápoji, kávovar,  v koupelně župany a pantofle, pozdní check-out (dle dostupnosti), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve VIP Lounge, exkluzivní místa v restauraci, balkon s výhledem na moře. Maximální obsazenost – 2 osoby (starší 18 let).
Stravování: snídaně, obědy i večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (do 23.00 hod.).
Sport: zdarma posilovna, stolní tenis a squash (vratná záloha), kulečník (na mince). Na pláži možnost vodních sportů, golfové hřiště Golf Costa Adeje je vzdáleno cca 7 km.
Obchody: v bezprostřední blízkosti hotelu se nachází velké množství obchodů, restaurací a barů.

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty