Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

BE LIVE EXPERIENCE PLAYA LA ARENA * * * *

BE LIVE EXPERIENCE PLAYA LA ARENA
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1178

Nezávazná poptávka

Poloha: na západním pobřeží, 46 km od letiště, v letovisku Puerto Santiago.  Pláž s černým pískem Playa de la Arena se nachází cca 50 m od hotelu (přes silnici).
Vybavení: tento šestipatrový hotel má celkem 432 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 8 výtahů (4 panoramatické), internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v hale, několik barů, 1 restaurace, kongresové sály (až 453 osob), dětský klub (děti 4 - 12 let), herna pro starší děti, malý obchod, televizní místnost, prádelna, kadeřnictví. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén s toboganem, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel zajišťuje různé animační programy.
Ubytování: Standardní pokoj - (cca 32 m2)
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, vanou a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa mají výhled do ulice, za příplatek je možné objednat pokoj s bočním nebo přímým výhledem na moře.  Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Standardní pokoj Triple: (cca 32 m2)
Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Minimální i maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Rodinný pokoj: (cca 34 m2)
Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj, je o něco málo větší a děti spí na rozkládacích pohovkách. U tohoto typu pokoje nelze objednat variantu s výhledem na moře. Minimální i maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Pokoj - jen pro dospělé: (cca 32 m2)
Základní vybavení má stejné jako standardní pokoj, je elegantně zařízen, navíc má ve vybavení bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, Dock Station s budíkem, minibar (jednorázově naplněn), kávovar, v koupelně župany a pantofle, k dispozici exkluzivní část v restauraci a na sluneční terase, zvláštní check-in a check-out (dle dostupnosti), služby ve VIP Lounge, balkon má výhled na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby.
Stravování: snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci s možností výběru z mezinárodních i místních specialit. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.
Sport: zdarma pétanque, posilovna, minigolf, karabina, lukostřelba, hřiště na volejbal, stolní tenis, za poplatek tenisový kurt a kulečník.
Obchody: menší obchody jsou v blízkosti hotelu, větší obchodní centrum v městečku Los Gigantes (cca 2 km). 

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty