Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

BLUE SEA CALLAO GARDEN * * *

BLUE SEA CALLAO GARDEN
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1180

Nezávazná poptávka

Poloha: na jižním pobřeží ostrova, 30 km od letiště, ve vesničce Callao Salvaje. Menší pláž s černým pískem je vzdálena přibližně 600 m a pláže v letovisku Playa de las Américas cca 15 km. 
Vybavení: tento komplex nabízí v několika dvoupatrových budovách celkem 219 apartmánů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (omezený příjem), internetový terminál (za poplatek), restauraci, bar, samoobslužné pračky (za poplatek), služby lékaře (na vyžádání za poplatek), půjčovnu aut a kol. V zahradě jsou 3 bazény pro dospělé, bazén pro děti, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Pro děti i dospělé je připravován denní i noční animační program a několikrát týdně „Special Night“. Hotel požaduje po příjezdu jako jistinu na poskytované služby (konzumace, zapůjčení ručníků atd.) číslo kreditní karty nebo finanční hotovost 60 EUR/osoba, která je vrácena při úhradě hotelového účtu.
Ubytování: Apartmán - (cca 55 m2)
Prostorný apartmán má samostatnou dvoulůžkovou ložnici oddělenou dveřmi. V obývací části je kuchyňský kout s ledničkou (toustovač a rychlovarná konvice), rozkládací pohovka, televize se satelitními programy (za poplatek), telefon (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), stropní ventilátor, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasu. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Apartmán Superior: - (cca 55 m2)
Základní vybavení je stejné jako v apartmánu, navíc je v kuchyňském koutě mikrovlnná trouba, balkon má výhled na moře. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Stravování: apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne (od 10.00 do 23.00 hod.), nezahrnuje lehké občerstvení.
Sport: v komplexu je hřiště na volejbal, stolní tenis (zdarma), tenisový kurt, minigolf, squash, kulečník, šipky. 
Obchody: centrum města s obchody, restauracemi a bary se nachází cca 300 m od komplexu.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty