Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

CATALONIA PUNTA DEL REY * * * *

CATALONIA PUNTA DEL REY
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1181

Nezávazná poptávka

Poloha: ve východní části ostrova, 43 km od letiště, v městečku Las Caletillas. Asi 300 m od hotelu se nachází menší pláž s černým pískem, další menší kamenité pláže s černým pískem jsou v sousedním městečku La Candelaria (cca 3 km) a k nejhezčí pláži ostrova Las Teresitas se světlým pískem ze Sahary je možné dojet autobusem (asi 20 km).
Vybavení: jednoduše zařízený hotel má 7 pater a 423 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 2 restaurace, 3 bary, dětský klub, malá zasedací místnost, obchod, butik, prádelna, kadeřnictví a kosmetický salon, sauna a masáže. V přilehlé zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, 2 jacuzzi, sluneční terasa s lehátky, bar, dětské hřiště. Hotel pořádá zábavné animační programy, večerní představení, 2x v týdnu diskotéku.
Ubytování: Standardní pokoj - (cca 21 m2)
Účelně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, má ve svém vybavení televizi se satelitními programy telefon, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, vanou, velkým zrcadlem a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 3 osoby a 1 dítě do 2 let.
Pokoj Premium: (cca 28 m2)
Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, navíc má plazmovou televizi, při příjezdu minerální vodu na pokoji, minibar, kávovar, rychlovarnou konvici, balkon s bočním výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 osoby a 1 dítě do 2 let.
Stravování: snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů. Program all inclusive nabízí plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje po celý den.
Sport: za poplatek (v rámci all inclusive zdarma) tenisový kurt, squash, stolní tenis, šipky, minigolf, posilovna, kulečník a paddle. V hotelu je škola potápění.
Obchody: malý obchod je přímo v hotelu, větší nákupní možnosti v centru Las Caletillas. Do městečka La Candelaria (cca 3 km) nebo do hlavního města Santa Cruz (cca 14 km) jezdí městský autobus. 

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty