Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

THB FLORA * * *

THB FLORA
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1182

Nezávazná poptávka

Poloha: v jihovýchodní části ostrova, 10 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen. Písečná pláž Chica s hnědým pískem se nachází přibližně 1 km od apartmánů.
Vybavení: komplex se skládá ze 7 dvoupatrových budov s 205 apartmány. Hostům je k dispozici prostorná recepce, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu (oboje za poplatek), 2 restaurace, bar, dětský klub, kadeřnictví, malý obchod, obchod se suvenýry. V centrální zahradě jsou 2 bazény pro dospělé, jeden s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa s lehátky, bar u bazénu a dětské hřiště. Hotel připravuje pro děti i dospělé široký program zábavy, diskotéka.
Ubytování: Studio - (cca 22 m2)
Dvoulůžková ložnice je propojena s obývací částí. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, televize se satelitními programy (za příplatek), trezor (k pronájmu), koupelna s WC, terasa nebo balkon. Maximální obsazenost – 2 osoby (včetně dětí do 2 let).
Apartmán – 1 ložnice: (cca 39 m2)
Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího prostoru dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout, pohovka, televize se satelitními programy (za příplatek), trezor (k pronájmu), koupelna s WC. Terasa má výhled na přístav, do ulice nebo do zahrady. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Apartmán – 2 ložnice: (cca 50 m2)
Základní vybavení má stejné jako apartmán - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici. Minimální obsazenost – 4 dospělé osoby. Maximální obsazenost – 5 dospělých osob, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.
Stravování: snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.
Sport: v komplexu je kulečník a stolní tenis.
Obchody: v okolí je několik menších obchodů a restaurace, větší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska Puerto del Carmen (cca 500 m).

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty