Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

GLOBALES ACUARIO * *

GLOBALES ACUARIO
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1183

Nezávazná poptávka

Poloha: na severní části ostrova, 92 km od letiště, v klidné části letoviska Puerto de la Cruz. Pláž s černým lávovým pískem Playa Jardín je vzdálena cca 2,5 km a bazénový areál Lago Martiánez cca 2 km.
Vybavení: menší hotel s domácí atmosférou nabízí ve dvou čtyřpatrových a jedné šestipatrové budově celkem 99 pokojů. Hostům je k dispozici malá vstupní hala s recepcí, internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve 3. patře, restaurace, 2 bary, společenská místnost s televizí, herna, malý obchod, půjčovna aut a kol, prádelna, služby lékaře. Na sluneční terase je bazén pro dospělé s lehátky a slunečníky.
Ubytování: Standardní pokoj - (cca 15 m2)
Jednoduše zařízený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení, televizi, trezor (k pronájmu), placené Wi-Fi připojení k internetu, koupelnou s WC a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost - 2 osoby (včetně dětí do 2 let).
Standardní pokoj Triple: (cca 15 m2)
Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje. Minimální i maximální obsazenost - 3 osoby (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj: (cca 20 m2)
Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, ale je prostornější. Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Stravování: snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. 
Sport: za poplatek stolní tenis a kulečník, malé golfové hřiště La Rosaleda Golf Club leží přibližně 2,7 km od hotelu.
Obchody: obchodního centrum Martiánez je vzdáleno přibližně 2 km od hotelu.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty