Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

COSTA CALETA - SENIOR 55+ * * *

COSTA CALETA - SENIOR 55+
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1185

Nezávazná poptávka

Poloha: ve východní části ostrova, 9 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste. Nádherná 1 km dlouhá pláž Playa de Castillo se světlým pískem se nachází cca 400 m od hotelu. Pobřežní promenáda vedoucí od přístavu podél letoviska je vzdálená přibližně 200 m.
Vybavení: v jedné čtyřpatrové budově je celkem 308 pokojů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek v prostoru recepce a Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech (oboje za poplatek), restaurace, 2 bary, dětský klub (děti 4 – 12 let), půjčovna aut, úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu jsou 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi a menší bazén na střešní terase. Hotel zajišťuje sportovní programy během dne pro děti i dospělé, aktivity ve sportovním areálu, večerní profesionální představení, živá hudba nebo hry, mini-disko pro děti.
Ubytování: Standardní pokoj: (cca 25 m2)
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy (za poplatek a vratná záloha na ovladač), pohovku, telefon, trezor (k pronájmu), placené Wi-Fi připojení k internetu, žehličku (k zapůjčení na recepci), koupelnu s vanou, WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).
Rodinný pokoj: (cca 25 m2)
Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje. Minimální a maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Stravování: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení v baru u bazénu a místní alkoholické i nealkoholické nápoje (od 10.00 do 23.00 hod.).
Sport: v hotelu je víceúčelové hřiště, stolní tenis, pétanque, šipky, posilovna, lukostřelba, kulečník a minigolf. Golfové hřiště Fuerteventura Golf Club je vzdáleno cca 2 km.
Obchody: nákupní centrum El Castillo Shoping Centre je vzdálené cca 300 m a menší supermarket asi 100 m. V okolí jsou bary a restaurace.

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty