Zpracujeme Vám nabídku!
Djerba

Hotel Meninx Resort & Aquapark * * * *

Hotel Meninx Resort & Aquapark
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: Blue Style - 1202

Nezávazná poptávka

POLOHA: Hotelový komplex s rozlehlou zahradou se nachází cca 5 km od centra městečka Midoun s množstvím obchůdků a kaváren. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou od hotelu vzdáleny cca 250 m. Do hlavního města ostrova Houmt Souk je to cca 17 km a na letiště cca 25 km.

PLÁŽ: Hotel je přímo u vlastní široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře (místy kamenitédno) a sprchami. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážové osušky jsou za poplatek (cca 5 TND/týden) a na zálohu (cca 10 TND).


POPIS: Hotel se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov umístěných v hotelové zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace a dva bary, konferenční místnost, obchůdek a kadeřnictví. V areálu se nachází dva vnitřní bazény (jeden termální) a dva pěkné venkovní bazény s oddělenou částí pro děti (jeden se skluzavkami). Lehátka a slunečníky jsou zdarma, matrace za poplatek (cca 2 TND/den). Ofi ciální kategorie hotelu je 3*.

INTERNET: Wi-Fi připojení na recepci a internetový koutek za poplatek (cca 40 TND/ týden). 

POKOJE: Účelně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 6.–15. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a vlastní balkon nebo terasu. Minilednička na pokoj na vyžádání za poplatek (cca 5 TND/den). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.
Bezpečnostní schránky jsou k dispozici za poplatek (cca 2 TND/den) na hotelové recepci. Hotel nabízí možnost ubytování i v nově zrekonstruovaných Superior pokojích.

SPORT A ZÁBAVA: Hotel pro své hosty pořádá
různé animační programy. Pro děti je zde miniklub.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty