Zpracujeme Vám nabídku!
Salzbursko

Hotel Lindenhof * * *

Hotel Lindenhof
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: 90378A/Neckermann -1204

Nezávazná poptávka

POLOHA: v klidném prostředí na okraji střediska přímo u cyklostezky Pinzgauer Radweg. Centrum Leogangu cca 400 m, Koupaliště Leogang cca 600 m.

VYBAVENÍ: hotel s 23 pokoji nabízí 2 nekuřácké restaurace, společenské místnosti a výtah. Udržovaná zahrada s několika terasami s lehátky a slunečníky.

UBYTOVÁNÍ: pokoje (A1B): jednolůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, cca 16 m2. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 16 m2. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, kabel. TV, rádiem. Oddělená lůžka a balkon. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje, cca 25 m2, vybavení jako A2A, některé pokoje s balkonem. Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (patrová postel), cca 25 m2, vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2D): pokoj s dvoulůžkovou postelí a pokoj s rozkládací pohovkou a patrovou postelí, nebo přistýlkami (oddělené závěsem nebo posuvnými dveřmi). Vybavení jako A2A, bez balkonu.

STRAVOVÁNÍ: polopenze: snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 3 chodech nebo formou bufetových stolů na zahradě. 1x týdně selský bufet, večer s rakouskými specialitami, výběr zmrzlin a italský bufet. 2x týdně saláty a zákusky formou bufetu a grilování na zahradě (dle počasí). 15.30-16.30 h. zákusky, káva a čaj formou bufetových stolů. 

INTERNET: využití internetového koutku a WiFi připojení v celém hotelu zdarma. 

SPORT/AKTIVITY: stolní tenis, hřiště na volejbal/fotbal, elektronické šipky a stolní fotbálek.

WELLNESS: 

infračervená kabina. Za poplatek: sauna a solárium (1x týdně sauna zdarma).

DĚTI: hřiště se 2 obřími trampolínami, dětská věž se 2 skluzavkami a lezeckou stěnou, pískoviště a dětská herna. Dětská postýlka, pouze na vyžádání v CK. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen.

DALŠÍ VÝHODY: Löwen Alpin Card: denně bezplatně: neomezené jízdy na vrchol a do údolí sedačkovou lanovkou na Bibergu v Saalfeldenu a jedna jízda kabinovou lanovkou Asitz v Leogangu nebo lanovkami v Saalbach/Hinterglemmu (kromě noční jízdy, v mimosezoně jsou lanovky v provozu pouze od čtvrtka do neděle.) Bezplatný vstup do bazénů Leogang/Sonnrain (cca 600 m) a Saalfelden/Obstmarkt (cca 8 km) s tobogánem a dětským bazénem, vstup na koupaliště s pláží Ritzensee v Saalfeldenu s uzavřenou nudistickou pláží, 4x týdně pěší túra s průvodcem v Leogangu a Saalfeldenu, bohatý dětský program a řada dalších výhod slev. Poukázka na 1 jízdu taxíkem pro dosp. osobu/pobyt, do max. vzdálenosti 15 km. 

INFO: parkování: parkoviště zdarma;příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Saalfelden resp. Leogang zdarma (nutné rezervovat předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 5 €/den (pouze malí psi do 15 kg, zákaz vstupu do restaurace); lázeňská taxa: 1,50 € den/os. od 15 let, platba na místě; 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty