Zpracujeme Vám nabídku!
Londýn

Eurovíkend LONDÝN * * *

Eurovíkend LONDÝN
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: 3555CA/Neckermann - 1216

Nezávazná poptávka

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. DEN - po příletu do Londýna následuje transfer do hotelu a  ubytování. Informační schůzka s delegátem.
2. DEN - po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem.  Odpoledne  individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí, kde se nachází Národní Galerie a přes oblast Whitehall, kde sídlí britská ministerstva a konají se státní přehlídky. Zde se zároveň nachází známá ulice Downing Street (sídlo premiéra nebo ministra financí), a dále směrem k Temži a Westminsteru, sídlu anglické vlády. V podvečer možný doprovod do centra města na Piccadily Circus (místo známé díky světelným reklamám a soše Erose), a dále na rozhraní čtvrtí  Soho a China Town, kde se nachází množství restaurací.
3. DEN - po snídani individuální program nebo možnost fakultativně celodenního výletu do Oxfordu a Windsoru s českým průvodcem.
4. DEN - po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální program, příležitost navštívit nákupní centra. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Změna programu vyhrazena.

O DESTINACI: V žádném jiném městě na světě není minulost prezentován tak malebně, jako ve městě, jehož tvoří slavný Buckinghamský palác, který slouží již 300 let jako sídlo britské královské rodiny s oblíbenou turistickou atrakcí střídání stráží. Westminster Palace, jehož součástí je hodinová věž Big Ben. Dominantou Trafalgarského náměstí je nepřehlédnutelný Nelsonův sloup. A koho baví nakupování módního značkového oblečení, ať se vydá na Oxford Street. Vydejte se s námi objevovat Londýn.

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY

a) Panoramatický okruh Londýnem  1 000,-Kč*

Během okruhu uvidíme exteriéry Westminsterského paláce, sídla parlamentu, Big Ben, Buckinghamský palác, Tower, London Bridge, Westminsterské opatství, katedrálu sv. Pavla, královské parky – Kensington Gardens a Palace, kde se narodila královna Viktorie, Hyde Park a St. James’s Park,  Trafalgarské náměstí a Piccadilly Circus, finanční čtvrť a původní Londinium = City of London s Londýnskou burzou a dalšími finančními institucemi. Nezapomene ani na jižní břeh s Národním divadlem, koncertní Festival Hall a nejvyšší budovu EU Shard. Dále během okruhu budeme mít možnost vidět exteriéry Muzea přírodní historie a vědy, Britskéeho muzea, Národní galerie, Tate Britain ci Tate Modern. A to vše s českým průvodcem.

kód pro rezervaci S 35599A (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

b) Celodenní výlet Oxfort a Windsor  2 400,-Kč*

Navštivte s námi město Oxford pyšnící se nejstarší britskou univerzitou, která je zároveň jednou z těch světově nejznámějších. Její historie začíná ve 12. století, avšak dodnes není známo, která kolej je nejstarší, protože z dané doby neexistují téměř žádné záznamy. V průběhu celodenního výletu navštívíme i další malebné anglické město Windsor, ležící přibližně 30 km západně od hlavního města. Dominantou města Windsor je Windsor Castel, druhý největší  doposud obývaný hrad na světě. Nenechte si ujít tento celodenní výlet s odborným českým výkladem.

kód pro rezervaci S 35599B (minimální počet zájemců pro realizaci: 25)

BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

S 35599C         balíček A+B                3 300,-Kč*

*Cena za osobu při rezervaci před odletem za Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

letenku Praha - Londýn - Praha včetně všech letištních poplatků
transfer letiště - hotel - letiště
3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
procházka s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí zdarma
povinné smluvní pojištění CK proti úpadku
HOTEL: Hotel Ramada South Ruislip NNN - oblíbený hotel v západní části Londýna. Stanice metra se nachází přímo u hotelu. Hotel disponuje barem, restaurací a nekuřáckými pokoji. Kontinentální snídaně.

TAJNÝ TIP: Londýn v sobě ukrývá spoustu známých významných a historických klenotů. Nikdo by si neměl nechat ujít pohled na Parlament z obřího kola "London Eye".

Hana Řeháková

Průvodkyně po Londýně

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty