Zpracujeme Vám nabídku!
Korutany

Ferienhotel Alber * * *

Ferienhotel Alber
1 2
Informace:

Kód nabídky: 02611A/Neckermann - 1226

Nezávazná poptávka

POPIS HOTELU: v nádherné přírodě národního parku

VYBAVENÍ: Hotel má 80 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Nachází se zde restaurace, jídelna, kavárna a bar. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost, dětská herna a knihovna. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Komplex nabízí také službu hlídání dětí, pokojovou službu a prádelnu. Sportovně založení hosté, kteří chtějí prozkoumat okolní krajinu na kole, jistě ocení vlastní půjčovnu kol.

VYBAVENÍ POKOJE: Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má balkón. Ubytovací jednotky mají koberec. Nachází se v nich oddělené ložnice nebo dvoulůžková postel. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. V ubytovacích jednotkách je telefon, televize a rádio. Koupelny mají sprchový kout, vanu a vysoušeč vlasů.

SPORT/ZÁBAVA: Komplex nabízí pestrý outdoorový sportovní program, ve kterém je jízda na kole/horském kole, tenis, nordic walking a jízda na koni. Hosté mají v komplexu všechny předpoklady pro vydařenou zimní dovolenou. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně. Sportovně se mohou vyžít při aktivitách, jako je například lyžování. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je i fitness studio a stolní tenis. Komplex má i vlastní wellness zónu s celou řadou programů, mezi něž patří spa, sauna, parní lázeň, kosmetický salon a lázeňské procedury. Za příplatek mohou hosté využít masáže. Ke zvýšení pohodlí pobytu přispívá s různorodými aktivitami i zábavní program pro děti.

STRAVOVÁNÍ: K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze a plná penze. Na přání je možné připravit vegetariánská jídla.

PLATBA: Je možné zaplatit kreditními kartami Visa a MasterCard.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty