Zpracujeme Vám nabídku!
Rakousko

Hotel Stangl * * *

Hotel Stangl
1 2 3
Informace:

Kód nabídky: Snowtrex - 1231

Nezávazná poptávka

Poloha a vybavení
Na vleky lyžařského střediska Glungezer je to asi 12 km a do Innsbrucku se dostanete po zhruba 7 km. Zastávka MHD (za poplatek) směrem do Hallu je přímo u domu.

Vkusně zařízený tradiční hotel je vybaven velkorysou vstupní halou s recepcí, výtahem, společenskou místností, Wi-Fi (v lobby, v ceně), hotelovým barem a lounge, salónkem ze dřeva s kachlovými kamny, terasou, dětským koutkem, pěkným snídaňovým sálem a restaurací, kde Vás budou hýčkat produkty z vlastní výroby. Sauna (v ceně) se skládá z finské sauny, parní lázně, vířivky, relaxační místnosti a koutku pro osvěžení s čajem (denně 15.00 – 18.00 hodin). Masáže je možné objednat za poplatek. Lyžárna se sušákem na lyžáky, parkoviště a parkovací garáž jsou k dispozici bezplatně.

Kromě toho obdržíte kartičku od turistického spolku Hall s mnoha výhodami a slevami, např. sleva na vstup do plaveckého bazénu Hall, do muzea Absam nebo do světa krystalu Swarovski a mnoho dalšího (další iinformace na místě, změny vahrazeny).

Pokoje
Všechny pokoje jsou příjemně vybaveny v tyrolském stylu a mají k dispozici koupelnu nebo sprchu s odděleným WC, telefon, satelitní TV, koutek k posezení, telefon, rádio, fén na vlasy, bezpečnostní schránka (v ceně) a některé i balkon.

Stravování
V ceně zahrnuté stravování All Inclusive light se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně formou švédských stolů z velké části z produktů od místních zemědělců (07.00 - 09.00 hod.), snídaně pro spáče (09.00 - 10.00 hod) a odpoledne pak z polévky (14.00 - 15.00 hod.). Večeře (18.30 - 20.00 hod.) se skládá z tříchodového menu a dvou nápojů (čepované pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje). V průběhu dne (10.00 - 20.00 hod.) se můžete navíc sami obsloužit džusem nebo vodou v nápojovém baru. Vegetariánské chody jsou na vyžádání také možné. Vánoční a silvestrovské menu jsou již v ceně zahrnuty.

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, AI light
pěkné pokoje se satelitní TV
některé s balkonem
Jednolůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, AI light
útulné pokoje se satelitní TV
některé s balkonem
Přistýlka je vhodná pouze pro děti do 12 let včetně!
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, AI light
pěkné pokoje se satelitní TV
některé s balkonem
přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 12 let včetně

Domácí zvířata
domácí zvířata vítána (15 € na noc, bez krmiva, po předchozí domluvě)

Důležitá upozornění
Děti mohou používat lanovky a vleky pouze za doprovodu rodičů platících plnou cenu. Děti ve středisku neobdrží vlastní skipas. V případě objednaného dětského lyžařského kurzu, u kterého je skipas podmínkou, je nutné jej zakoupit odděleně ve středisku.
V případě objednávky výbavy na lyže nebo snowboard přes nás se půjčovna sportovních potřeb a lyžařská škola nachází ve středisku Tulfes (cca 10 km).
nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty