Zpracujeme Vám nabídku!
Španělsko

Apartmány Fayna / Flamingo * * *

Apartmány Fayna / Flamingo
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: Neckermann 1247

Nezávazná poptávka

VYBAVENÍ

Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar, dětská herna a prádelna. Přes WiFi (za poplatek) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada.

VYBAVENÍ POKOJE

Pokoje mají ventilátor, obývací část, kuchyň a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Z většiny pokojů je aspoň částečný výhled na moře. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). V koupelnách je sprchový kout a vana.

SPORT/ZÁBAVA

Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase jsou pro hosty připravená lehátka a slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například golf a kulečník.

STRAVOVÁNÍ

Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

PLATBA

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

UPOZORNĚNÍ

Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE".

Cena zájezdu zahrnuje: leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

VÝHODY HOTELU APARTMÁNY FAYNA / FLAMINGO - Přímo na pláži

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty