Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

Village Inn studios & family apartments * * *

Village Inn studios & family apartments
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Neckermann 1251

Nezávazná poptávka

Popis hotelu
Aktivní dovolená. Nedaleko centra letoviska Laganas. Útulná studia a apartmány.
Poloha
v letovisku Laganas. Centrum letoviska s bary, restauracemi, minimarketem a možnostmi pro noční život se nachází několik minut chůze. Autobusová zastávka v blízkosti (spojení na pláži). Letiště cca 7 km.
Pláž
cca 2 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.
Vybavení
90 studií a 8 apartmánů. Recepce, společenská místnost s TV, bar, restaurace, minimarket a obchod se suvenýry. Ve venkovníma areálu se nachází bazén a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Studia (A2C/A3C): klimatizace (za poplatek), kuchyňku, TV, telefon, fén, WC, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Studia superior (A2D/A3D): stejné vybavení jako A2C. Apartmány (A2E/A3E/A4E): mezonet, jinak stejné vybavení jako A2C.
Stravování
polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při rezervaci all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Snacky od 11.00 do 12.00 a od 15.30 do 17.30 h. Zmrzlina k dispozici během obědů a večeří. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11.00 do 23.00 h. Stravování v den odjezdu končí snídaní.
Sport/aktivity
za poplatek: biliár.
Internet
WiFi za poplatek.
Děti
dětské hřiště.
Info
služby delegáta: prostřednictvím connected service; platba kartou: VISA; místní kategorie: B.
Dětská sleva
A2C - 1 dítě (do 11,9 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2E - 1 až 2 děti (do 11,9 let) 1.dítě 100% sleva na ubytování a stravu, 2.dítě 50% sleva na ubytování a stravu.
Cena zájezdu zahrnuje
leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty