Zpracujeme Vám nabídku!
Černá Hora

Hotel Park * * *

Hotel Park
1 2 3 4 5 6 7 8
Informace:

Kód nabídky: Kovotour 94

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel Park se nachází na samotném začátku známé budvanské pláže, uprostřed příjemného parku se subtropickou vegetací. Alej palem Vás přivede k jednotlivým obchůdkům, restauracím, plážovým barům a diskotékám na budvanské promenádě. Hotel je atraktivní svou polohou, v blízkosti budvanské pláže a promenády vedoucí do starobylého centra jedinečné Budvy.

Vybavenost: Recepce s posezením, restaurace s terasou, aperitiv bar, květinová zahrada, parkoviště u hotelu (za poplatek), trezor na recepci (zdarma). Možnost připojení WIFI na recepci (zdarma).

Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s orientací na moře nebo hory, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, balkón/francouzské okno.

Stravování: Polopenze = snídaně a večeře formou švédských stolů. Plná penze = snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů - DOTOVANÉ POBYTY

Pláž: Oblázkovo-písečná rozlehlá pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, sprchy, atrakce na pláži.

Sport a zábava: Široká nabídka bohatého kulturního a sportovního vyžití, hřiště na míčové hry, vodní sporty na pláži (za poplatek), vodní skútry, vodní lyžování, restaurace, kavárny, plážové bary, obchůdky, diskotéky atd.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty