Zpracujeme Vám nabídku!
Černá Hora

ALL INCLUSIVE Club Ada Bojana * * *

 ALL INCLUSIVE Club Ada Bojana
1 2 3 4 5 6 7 8
Informace:

Kód nabídky: Kovotour 96

Nezávazná poptávka

AKCE DĚTI ZCELA ZDARMA
Platí pro dítě do 12 let na přistýlce se 2 plně platícími osobami

Letecky    14.06.-21.06.17        Plná penze s nápoji     13.990 Kč/osoba        7.990 Kč/dítě
Letecky    17.06.-24.07.17        Plná penze s nápoji     13.990 Kč/osoba        7.990 Kč/dítě
Letecky    01.07.-08.07.16        Plná penze s nápoji     14.990 Kč/osoba        7.990 Kč/dítě

Poloha: Pro vyznavače klidné a romantické dovolené jsme připravili speciální nabídku nového klubového komplexu Ada Bojana Club, který se nachází na cca 600 ha velkém ostrově v deltě řeky Bojana (ostrov je s pevninou spojen mostem). Podél toku řeky Bojana se nacházejí romantické restaurace. Ada Bojana je také výborné výchozí místo pro využití výletů za krásami Černé Hory. Jedná se o naturistický komplex se dvěma oddělenými plážemi a je možné se setkat v areálu s naturisty, pro které je však vyčleněna samostatná pláž.

Vybavenost: Recepce, restaurace, aperitiv bar, diskotéka, sportovní plochy, minimarket.

Ubytování: Typ A - nově rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, pokoje umístěné v jednoposchoďových budovách cca 70 m od pláže. Pokoje s vlastním soc. zařízením, TV, klimatizací a ledničkou. Typ L - vkusně vybavené zděné dvoulůžkové bungalovy s možností jedné přistýlky. S vlastním soc. zařízením, TV, klimatizace.Nachází se v blízkosti pláže či přímo na pláži.

Stravování: light all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj + neomezené množství nealkoholických nápojů.

Pláž: Překrásná písečná pláž v bezprostřední blízkosti, velice jemný písek a pozvolný vstup do moře. Plážový servis za příplatek.

Sport a zábava: Klubový program, tenisové kurty, fotbalové hřiště, jízda na koních, kitesurfing, vodní sporty na pláži, plážový volejbal, plážový fotbal.

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty