Zpracujeme Vám nabídku!
Černá Hora

Hotel Monte Casa Spa & Wellness * * * *

Hotel Monte Casa Spa & Wellness
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: Kovotour 97

Nezávazná poptávka

Poloha: Petrovac je malé městečko a velmi oblíbené letovisko s příjemným podnebím. Nachází se jihovýchodně od Budvy, 9 km od Sv. Stefanu. Je obklopeno olivovníkovými háji a borovými lesy. Kolem zdejšího zálivu se obloukem táhne široká pláž z drobných oblázků a písku, které se říká Petrovacká pláž. Impozantně působí hradba hor, která chrání Petrovac před vnitrozemskými klimatickými vlivy. Dva romantické ostrůvky Katić a Sveta Nedelja (s kostelíkem) působí velmi malebně.

Vybavenost: Recepce, restaurace, SPA and wellness centrum, solárium, spa oáza s finskou a tureckou saunou, aroma sauna, tepidárium, jakuzzi, bazén venkovní i vnitřní, masáže, kosmetika, kadeřnictví, fitness, lobby bar, konferenční sál, wifi připojení zdarma, parkoviště pro hotelové hosty. Plážový servis a ručníky k bazénu zdarma.

Ubytování: Luxusní klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě, studia s možností přistýlky i pro dospělou osobu nebo familly room (2+2), SAT TV, trezor, telefon, fén, minibar, balkon, sociální zařízení. Wifi na pokoji zdarma.

Stravování: Polopenze s možností dokoupení obědů.

Pláž: Vlastní hotelová oblázkovo-písečná pláž 50 m od hotelu. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, šlapadla, skútry, procházky po pevnosti v Petrovaci, restaurace kavárny na pláži a promenádě.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty