Zpracujeme Vám nabídku!
Kréta

Hotel Eri Beach & Village * * *

Hotel Eri Beach & Village
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: BS 104

Nezávazná poptávka

-odlety z prahy

Poloha: leží přímo u moře na skalnatém výběžku. Areál se nachází cca 1 km od rušného centra letoviska Hersonissos. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a taverny jsou vzdáleny cca 200 m. Do Heraklionu, kam jezdí pravidelné autobusové linky (zastávka cca 50 m od hotelu), je to cca 23 km. Letiště je vzdáleno cca 25 km.
Vybavení: skládá se z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Nabízí recepci, směnárnu, restauraci, 2 bary, společenskou místnost, obchůdky a minimarket. Hosté mohou využít 3 venkovní bazény (2 s mořskou vodou) a dětské bazény (1 se skluzavkami). Lehátka a slunečníky zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*. Wi-Fi připojení na recepci zdarma. Internetový koutek za poplatek cca 2 EUR/20 min.
Pláž: Menší oblázková pláž má pozvolný kamenitý vstup do moře. Lehátka a slunečníky na hotelové sluneční terase zdarma. K dispozici sprchy. Přilehlé pláže s hrubým pískem mají pozvolný vstup do moře.
Pokoje: Klimatizované pokoje (klimatizace zdarma 1. 7.–31. 8., jinak za poplatek cca 3 EUR/den) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, miniledničku a balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka za poplatek cca 15 EUR/týden. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel Eri Beach & Village také nabízí ubytování v rodinných pokojích, které jsou stejně vybavené jako pokoje standardní, ale mají navíc jednu oddělenou místnost.
Stravování: All Inclusive.
Sport/zábava: občasné zábavné a animační programy. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, stolní tenis, tenis během dne nebo si zacvičit ve fitness centru. Za poplatek si můžete zahrát kulečník nebo si odpočinout během masáže. Pro děti je zde dětské hřiště. Vedle hotelu můžete navštívit vodní park Star Beach, který nabízí různé vodní atrakce a ohraničenou písčitou pláž. Vstup do vodního parku je zdarma. Atrakce, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty