Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

Hotel Lindos Imperial Resort & Spa * * * * *

Hotel Lindos Imperial Resort & Spa
1 2 3 4 5 6 7 8
Informace:

Kód nabídky: BS 110

Nezávazná poptávka

Poloha

Luxusní hotelový komplex Lindos Imperial Resort & Spa se nachází v mírném svahu na klidném místě v oblíbeném letovisku Kiotari. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 500 m od hotelu, centrum městečka Lardos je vzdáleno cca 3,5 km, město Lindos je cca 8 km a město Rhodos cca 50 km. Autobusová zastávka je cca 100 m. Vzdálenost od letiště je cca 55 km.

Popis

Rodinný hotelový komplex Lindos Imperial Resort & Spa se skládá z hlavní budovy a z menších budov, které jsou umístěny v rozlehlé zahradě. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, obchůdky, minimarket, vnitřní bazén, tři venkovní bazény, dětský bazén a aquapark se šesti skluzavkami (lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma).

Pláž

Široká písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu), s barovým servisem, sprchami a WC je přímo u hotelu (z odlehlejší části hotelového komplexu vede na pláž podchod).

Pokoje

Velmi příjemné a moderně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, vysoušeč vlasů, LCD SAT-TV, miniledničku a bezpečnostní schránku. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka zdarma.

Rodinné pokoje

Jsou stejně vybavené jako standardní pokoje, ale mají navíc jednu oddělenou ložnici. Dále hotel nabízí pokoje typu Superior, které jsou stejně vybaveny jako pokoje rodinné, jsou však prostornější, mají výhled do zahrady a některé navíc soukromý bazének.

Stravování

All inclusive.

Internet

Wi-Fi připojení v lobby a na některých pokojích za poplatek.

Sport a zábava

 

Animační a zábavné programy. Zdarma basketbal, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, tenis bez osvětlení, Whirlpool, fitness a fotbal. Za poplatek kulečník, elektronické hry, lázeňské centrum, tenis s osvětlením a vodní sporty na pláži. Pro děti je zde dětské hřiště.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty