Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

Hotel Porto Angeli * * * *

Hotel Porto Angeli
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: BS 112

Nezávazná poptávka

Poloha

Hotel, který je v hodný p ředevším pro rodinnou dovolenou se nachází na klidném místě v typické řecké vesničce Stegna. V blízkosti hotelu jsou obchůdky, bary, restaurace a taverny. Stegna je velmi příjemné místo nejen pro koupání a slunění, ale také romantické večerní procházky. Do města Rhodos vzdáleného 30 km nebo městečka Archangelos, které je cca 4 km, je možné využít místní autobus. Autobusová zastávka je u hotelu. Letiště je vzdáleno cca 35 km.

Popis

Hotelový komplex Porto Angeli se rozkládá v pěkné zahradě, část hotelu je v kopečku s úchvatným panoramatickým výhledem na moře. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, řecká restaurace à la carte, dva bary, konferenční prostory, minimarket, společenská místnost, dva bazény, bazén pro děti se skluzavkami (lehátka a slunečníky zdarma).

Pláž

Písčitá, místy oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází v těsné blízkosti hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek, plážové osušky na vratnou zálohu) a je oddělena místní, málo frekventovanou komunikací. Pláž je pomyslně rozdělena na dvě části (na pláž s animačními programy, volejbalovým hřištěm a na pláž klidnější). V její těsné blízkosti jsou toalety i sprchy. Občerstvení je poskytováno formou All Inclusive v baru u recepce, který je vzdálen cca 50 metrů.

Junior suite

TRADITIONAL JUNIOR SUITE: Mají stejné vybavení jako standardní pokoje, jsou prostornější, mají dvě oddělené místnosti (ložnici a obývací pokoj) a navíc terasu. Jsou většinou situovány v klidnější horní části hotelu, kde je k dispozici nově vybudovaný výtah od hlavního bazénu. Junior Suite mají soukromý bazének nebo bazének sdílí s vedlejším Suite a jsou na vyžádání.

Pokoje

Moderně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), miniledničku a balkon nebo terasu. Na vyžádání je možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Rodinné pokoje

Jsou stejně vybaveny jako standardní pokoje a jsou prostornější. Hotel dále nabízí ubytování v rodinných pokojích typu „Superior“, které se skládají z obývacího pokoje a z oddělené ložnice.

Stravování

All Inclusive.

Internet

V lobby hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma nebo na pokojích za poplatek.

Sport a zábava

Hotel Porto Angeli pro své hosty pořádá denní i večerní animační programy. Zdarma basketbal, plážový volejbal, šipky, fitness, fotbal, stolní tenis a tenis. Za poplatek kulečník, tenis s osvětlením, elektronické hry a masáže. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště a miniklub.

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty