Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

Hotel Akti Beach Club * * * *

Hotel Akti Beach Club
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: BS 123

Nezávazná poptávka

Poloha

Hotel Akti Beach Club se nachází na klidném místě v oblíbeném letovisku Kardamena. Nejbližší restaurace a bary jsou vzdáleny cca 500 m. Do centra letoviska Kardamena se spoustou obchůdků, taveren, restaurací a barů je to cca 4 km (zdarma hotelový minibus do Kardameny). Do centra města Kos je to cca 30 km a na letiště cca 15 km.

Popis

Příjemný hotel Akti Beach Club se skládá z několika budov a nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, několik barů, minimarket, 3 bazény pro dospělé a 4 bazény pro děti. Lehátka a slunečníky zdarma.

Pláž

Oblázková pláž (vhodná obuv do vody) se sprchami se nachází cca 50 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Lehátka slunečníky jsou na pláži zdarma, plážové osušky na zálohu.

Pokoje

Pěkně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu od 1. 5. do 31. 10. na zálohu 50 EUR) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 20 EUR/týden) a balkon nebo terasu. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Dálkové ovládání na klimatizaci a TV je na zálohu cca 50 EUR.

Rodinné pokoje pro 2-4 osoby

Mají stejné vybavení jako standardní a skládají se ze dvou oddělených klimatizovaných ložnic. Hotel také nabízí ubytování v rodinných pokojích pro 2–5 osob.

Stravování

All Inclusive.

Internet

V hotelu je možné využít Wi-Fi připojení nebo internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Hotel Akti Beach Club pořádá různé denní animační programy. Zdarma si můžete zahrát basketbal, plážový volejbal, fotbal, šipky, minigolf, stolní tenis, tenis nebo využít fitness. Pro děti dětské hřiště a miniklub. Na pláži vodní sporty (za poplatek).

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty