Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

Doubletree By Hilton Resort Kos Helona * * * * *

Doubletree By Hilton Resort Kos Helona
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: BS 124

Nezávazná poptávka

Poloha

Hotel Doubletree By Hilton Resort Kos Helona se nachází na klidném místě v prázdninovém letovisku Kardamena. Centrum města Kardamena, kde se nacházejí restaurace, bary a obchůdky je vzdáleno cca 3 km. Autobusová linka zajišťující spojení do centra se nachází v blízkosti hotelu. Letiště je vzdáleno cca 11 km.

Popis

Hotelový komplex Doubletree By Hilton Resort Kos Helona se skládá z několika budov umístěných v zahradě a svým hostům nabízí recepci a směnárnu, několik restaurací, 2 bary, obchůdky, minimarket, několik bazénů (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), dětský bazén, vnitřní bazén pro dospělé a lázeňské centrum.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, s barovým servisem a sprchami (lehátka, slunečníky a plážové osušky k dispozici zdarma) se nachází cca 50 m od hotelu.

Pokoje Deluxe

Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 24 hodin denně od 1. 5. do 31. 10.) mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku, minibar (za poplatek), miniledničku a balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo pokoje se sdíleným bazénem a s výhledem do zahrady. Hotel také nabízí pokoje typu Superior s výhledem na moře nebo se sdíleným bazénem a s výhledem na moře.

Rodinné pokoje pro 2-4 osoby

Jsou stejně vybaveny jako pokoje standardní, jsou však prostornější, mají navíc jednu oddělenou ložnici a výhled do zahrady. Hotel také nabízí rodinné pokoje typu Superior s výhledem na moře. Dětská postýlka je na vyžádání ve všech typech pokojů zdarma, nelze jí však zajistit (ani za poplatek) při naplnění maximální obsazenosti pokojů.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Internet

V hotelovém lobby Wi-Fi připojení zdarma. Internetový koutek je k dispozici za poplatek. Na pokojích je k dispozici kabelové připojení k internetu zdarma.

Sport a zábava

Hotel Doubletree By Hilton Resort Kos Helona pořádá večerní programy. Zdarma si přímo v hotelu můžete zahrát plážový volejbal, stolní tenis, tenis bez osvětlení nebo využít saunu. Za poplatek nabídka vodních sportů na pláži. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty