Zpracujeme Vám nabídku!
Korfu

Hotel Angela Beach * * *

Hotel Angela Beach
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: Neckermann 1225

Nezávazná poptávka

 

 

 

 

Kód nabídky: Neckermann 1225

Odlety z Prahy:
3.7.2017-10.7.2017    all inklusive    18.924,-/osoba

10.7.2017-17.7.2017    all inklusive    20.304,-/osoba

 

Poloha

Hotel Angela Beach se nachází v malé a klidné vesničce Agnos. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 2 km od hotelu. Do centra městečka Roda je to cca 2,5 km a je možné využít hotelový autobus zdarma. Letiště je vzdáleno cca 36 km.

Popis

Příjemný hotel Angela Beach s rodinnou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar a minimarket. Na recepci jsou bezpečnostní schránky za poplatek. V hezké a udržované zahradě je bazén (lehátka a slunečníky zdarma) s oddělenou částí pro děti.

Pláž

Písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu a je oddělena pěší promenádou. K dispozici jsou sprchy. Lehátka a slunečníky zdarma.

Pokoje

Jednoduše zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 1. 6.–17. 10.) mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV, vysoušeč vlasů a balkon. Minilednička zdarma. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

All Inclusive.

Internet

Wi-Fi připojení v lobby zdarma. Internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

V hotelu je možné si zahrát stolní tenis zdarma. Pro děti je zde dětské hřiště. Hotel Angela Beach pořádá dvakrát týdně tématické večery. Pro sportovní vyžití, noční život a nákupy je k dispozici blízké městečko Roda, kde je možné strávit večer na některé z diskoték nebo na romantické večeři při svíčkách.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty