Zpracujeme Vám nabídku!
Hurghada

Sunrise Select Royal Makadi Resort * * * * *

Sunrise Select Royal Makadi Resort
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: BS 134

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotelový komplex Sunrise Select Royal Makadi Resort se nachází v jedné z nejoblíbenějších oblastí Makadi Bay. Centrum s obchůdky a minimarketem je cca 3 km od hotelu. Do centra města Hurghada plného restaurací, obchůdků a kaváren je to cca 35 km, letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 25 km.

Popis: Hotel Sunrise Select Royal Makadi Resort umístěný v udržované, stále zelené zahradě, má vstupní halu s recepcí, lobby bar a směnárnu, hlavní restauraci a 7 à la carte restaurací (italská, asijská, středomořská, mexická, steakhouse, beduínská a řecká), 7 barů, diskotéku, obchůdky se suvenýry a pěkné bazény (z nichž jeden má skluzavky) a dětský bazén. Lehátka i slunečníky jsou u bazénů zdarma.

Pláž: Hotel se nachází přímo u vlastní písčité pláže, s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Pokoje: Prostorné a elegantně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, SAT-TV, telefon a vysoušeč vlasů. Každý pokoj má bezpečnostní schránku zdarma a balkon nebo terasu. Na pokoji je k dispozici voda v minibaru (zdarma). Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Rodinné pokoje: Hotel také nabízí ubytování v rodinných pokojích, které mají stejné vybavení jako pokoje standardní, jsou prostornější a mají dvě oddělené ložnice.

Stravování: All Inclusive.

Internet: V hotelu je k dispozici internetový koutek a Wi-Fi připojení na recepci, v lobby a na pokojích za poplatek.

Sport a zábava: Hotel Sunrise Select Royal Makadi Resort pořádá pro své hosty celodenní animační a večerní zábavné a sportovní programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma si můžete zacvičit ve fitness, zahrát šipky, volejbal, fotbal, stolní tenis nebo tenis (osvětlení za poplatek). Za poplatek sauna, návštěva lázeňského centra, vířivka, masáže, kulečník a vodní sporty na pláži.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty