Zpracujeme Vám nabídku!
Hurghada

Hotel Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay * * * * *

Hotel Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: BS 135

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotelový komplex Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay se nachází v oblíbeném letovisku Makadi Bay, které leží cca 37 km od Hurghady. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary se nacházejí cca 2 km od hotelu. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 27 km.

Popis: Hotel, který je umístěn v pěkné, stále udržované zelené zahradě, svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace a pět barů, restaurace à la carte (rybí a italská), obchůdky, diskotéku, konferenční prostory, sedm bazénů pro dospělé a dva oddělené bazény pro děti. Lehátka, matrace a slunečníky jsou k dispozici u bazénů zdarma.

Pláž: Hotel je přímo u vlastní písčité pláže s pozvolným vstupem do moře (vhodná obuv do vody), barovým servisem a sprchami. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. Pro vstup do moře mohou hosté využít také molo.

Pokoje: Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, SAT-TV, telefon, bezpečnostní schránku (zdarma) a minibar (za poplatek). Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Rodinné pokoje: Hotel také nabízí ubytování v rodinných pokojích, které mají stejné vybavení a skládají se ze dvou oddělených průchozích pokojů.

Stravování: 24 hodin All Inclusive.

Internet: Wi-Fi připojení na recepci, v lobby a na pokojích zdarma. Internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava: Hotel Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay pro své hosty pořádá celodenní a večerní zábavné programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát basketbal, fotbal, plážový volejbal, kulečník, šipky, tenis (osvětlení za poplatek), zacvičit si ve fitness nebo navštívit saunu a vířivku. Za poplatek jsou masáže a turecké lázně. Na pláži široká nabídka vodních sportů za poplatek.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty