Zpracujeme Vám nabídku!
Hurghada

Hotel Lotus Bay Safaga * * * *

Hotel Lotus Bay Safaga
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: BS 138

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel Lotus Bay Safaga se nachází v severní části letoviska Safaga, do centra Safagy je to cca 5 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 100 m od hotelu. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 50 km.

Popis: Hotel Lotus Bay Safaga s přátelskou a tmosférou j e tvořen hlavní budovou a několika bungalovy umístěnými v rozlehlé zahradě, svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a bankomatem, restauraci a několik barů, minimarket, orientální kavárnu, obchůdky a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).

Pláž: Příjemný hotel leží přímo u vlastní píščité pláže s barovým servisem a sprchami (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma).

Pokoje: Pěkně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, SAT-TV, minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci zdarma. Hotel Lotus Bay Safaga také nabízí ubytování v DeLuxe pokojích.

Stravování: Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

Internet: Internetová kavárna a Wi-Fi připojení v lobby a na pokojích za poplatek.

Sport a zábava: Hotel Lotus Bay Safaga pro své hosty příležitostně pořádá animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětský koutek. Zdarma šipky, fitness centrum a plážový volejbal. Za poplatek kulečník, elektronické hry, masáže, stolní tenis, sauna, lázeňské centrum a tenis. Na pláži široká nabídka vodních sportů a potápění za poplatek.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty