Zpracujeme Vám nabídku!
Marsa Alam

Club Calimera Habiba Resort & Aquapark * * * * *

Club Calimera Habiba Resort & Aquapark
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: BS 140

Nezávazná poptávka

Poloha: Rozlehlý hotel Club Calimera Habiba Resort & Aquapark s přátelskou atmosférou je umístěn na klidném místě přímo u vlastní pláže. Centrum městečka Marsa Alam je vzdáleno cca 23 km. Letiště v Marsa Alam se nachází cca 38 km daleko.

Popis: Hotelový komplex Club Calimera Habiba Resort & Aquapark stylizovaný v duchu prázdninové vesničky je vystavěn v orientálním stylu. Hotel má vstupní halu s recepcí, 3 restaurace, 6 barů, nákupní galerii, diskotéku, několik pěkných bazénů (jeden z nich vyhřívaný v období 1. 11.–31. 3.) a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. V těsné blízkosti hotelu se nachází velký aquapark, který klienti mohou využít za poplatek.

Pokoje: Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, fén, telefon a SAT-TV. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na pokoji je minibar za poplatek a bezpečnostní schránka zdarma. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel Club Calimera Habiba Resort & Aquapark také nabízí ubytování v rodinných pokojích, které mají navíc jednu oddělenou ložnici.

Stravování: All Inclusive.

Internet: Hotel má Wi-Fi v lobby baru za poplatek. K dispozici je internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava: Hotel Club Calimera Habiba Resort & Aquapark pořádá zábavné animační a večerní programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma plážový volejbal, šipky, fotbal, minigolf, stolní tenis a tenis během dne (osvětlení za poplatek) nebo fitness centrum. Kulečník, lázeňské centrum, sauna a masáže jsou za poplatek.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty