Zpracujeme Vám nabídku!
Marsa Alam

Hotel Oriental Bay * * * *

Hotel Oriental Bay
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: BS 156

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel Oriental Bay se nachází na klidném místě, v korálové zátoce Jabal Al Rosas. Do centra městečka Marsa Alam, kde se nacházejí obchůdky a menší restaurace, je to cca 16 km. Letiště v Marsa Alam je vzdáleno cca 45 km.

Popis: Hotel Oriental Bay s přátelskou atmosférou se skládá z několika menších dvoupatrových budov a má vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace, čtyři bary, kavárnu, obchůdky, společenskou místnost a diskotéku. Je zde několik pěkně rozmístěných bazénů (jeden z nich v období 1. 11.–31. 3. vyhřívaný). Jeden z bazénů má oddělenou část pro děti. Lehátka a slunečníky zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 5*.

Pláž: Hotelová pláž s jemným pískem se nachází cca 300 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Vstup do moře je velmi pozvolný s korálovým podložím (doporučujeme obuv do vody). K dispozici je zde barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou na pláži zdarma.

Pokoje: Klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon a SAT-TV. Vetšina pokojů má vlastní balkon nebo terasu. Na pokoji je bezpečnostní schránka zdarma a minibar za poplatek. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Pokoje classic: Mají stejné vybavení jako pokoje standardní, ale nemají vlastní balkon ani terasu. Přístup vždy do 2 classic pokojů je přes společnou místnost, ve které je společný kuchyňský koutek a balkon pro oba pokoje.

Rodinné pokoje: Mají stejné vybavení jako pokoje standardní a jsou složené se dvou pokojů typu classic.

Stravování: All Inclusive.

Internet: Hotel nabízí internetový koutek za poplatek a Wi-Fi připojení na recepci a na pokojích za poplatek.

Sport a zábava: Hotel Oriental Bay pro své hosty pořádá různé večerní a animační programy. Pro děti se zde nachází dětské hřistě a miniklub. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, kulečník, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis během dne (s osvětlením za poplatek) nebo navštívit fitness centrum. Za poplatek je lázeňské centrum, masáže a sauna. Na pláži potápění za poplatek.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty