Zpracujeme Vám nabídku!
Marsa Alam

Royal Brayka Beach Resort * * * * *

Royal Brayka Beach Resort
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: BS 157

Nezávazná poptávka

Poloha
Hotel Zee Brayka Beach Resort se nachází na klidném místě, přímo u vlastní pláže. Areál hotelu sousedí se svým sesterským hotelem Zee Brayka Bay Resort, se kterým je propojen lávkou přes malou zátoku. Centrum městečka Marsa Alam se nachází cca 17 km. Letiště v Marsa Alam je vzdáleno cca 43 km.

Pláž
Vlastní písčitá pláž, nacházející se v malé zátoce, má pozvolný vstup do moře s korálovým podložím (doporučujeme vhodnou obuv do vody). Na pláži jsou k dispozici sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou na pláži zdarma.

Pokoje
Klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon a SAT-TV. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na pokoji je bezpečnostní schránka (zdarma) a minilednička (zdarma). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma. Možnost ubytování v pokojích Beach Front, které jsou přímo u moře.

Stravování
All Inclusive.

Popis
Hotel Zee Brayka Beach Resort s přátelskou atmosférou má vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, tři bary, konferenční prostory, diskotéku, nákupní galerii, minimarket a kadeřnictví. V udržované zahradě hotelu jsou dva pěkné velké bazény s několika skluzavkami a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Internet
Wi-Fi v lobby a na recepci za poplatek. Internetová kavárna také za poplatek.

Sport a zábava
Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Pro hotelové hosty je zdarma basketbal, plážový volejbal, kulečník, fotbal, fitness centrum, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek). Služby lázeňského centra včetně sauny, vířivky, parní lázně a masáží jsou za poplatek. Na pláži nabídka potápění za poplatek.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty