Zpracujeme Vám nabídku!
Marsa Alam

Pensée Royal Garden * * * *

Pensée Royal Garden
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: BS 159

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel Pensée Royal Garden se nachází na klidném místě, cca 22 km daleko od městečka El Quseir, kde se nacházejí nejbližší restaurace, kavárny a obchůdky. Letiště v Marsa Alam je vzdáleno cca 40 km.

Vybavení: Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, tři bary, kavárna, obchůdky a konferenční místnost. V areálu hotelu jsou dva pěkné bazény (z nichž jeden je vyhřívaný v období 1. 11.–30. 4.), vnitřní bazén (vyhřívaný v období 1. 11–30. 4.) a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma.

Pokoje: Prakticky zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, fén, telefon a SAT-TV. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. V pokoji je bezpečnostní schránka zdarma. Za poplatek je zde minibar. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel Pensée Azur Resort také nabízí ubytování v rodinných pokojích.

Pláž: Menší písčito-oblázková pláž s korálovým podložím a pozvolným vstupem do moře (vhodná obuv do vody) leží přímo u hotelu. K dispozici je zde barový servis. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Sport a zábava: Zdarma si můžete zahrát klasický či plážový volejbal, kulečník, fotbal, stolní tenis, tenis během dne nebo navštívit fitness centrum. Za poplatek je lázeňské centrum, sauna a masáže. Na pláži bohaté sportovní vyžití a potápění za poplatek. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub.

Stravování: All Inclusive.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty