Zpracujeme Vám nabídku!
Mariánské Lázně

Spa Hotel Svoboda * * *

Spa Hotel Svoboda
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: Mariánské lázně 161

Nezávazná poptávka

 

Poloha: Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park. 

Popis: Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Palladia krytou prosklenou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V jejích prostorách  se rovněž nachází vývěr Lesního pramene k pitné kúře. Bylo rozšířeno léčebné oddělení Palladio Spa Centrum o další minerální vany, modernizací prošla vstupní hala s recepcí a restaurace, pro příjemné posezení přímo v hotelu vznikl nový lobby bar.

Ubytování: Hostům je k dispozici 99 pokojů kategorie Komfort, Standard a Suite s vanou nebo sprchou, televizí, minibarem, sejfem a telefonem. V hotelu se nachází společenská místnost s televizí, knihovnou, billiardem a dětským koutkem. WiFi připojení je v lobby a recepci zdarma. Internet na pokoji je za poplatek. Hotel je nekuřácký.

Léčba: V lázeňském resortu se poskytuje komplexní lázeňská léčba, ordinace lékařů a léčebné oddělení se nachází v Palladio Spa Centru. Léčebné procedury se poskytují z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele z Lesního pramene, suché plynové koupele CO2, slatinné zábaly,  k dispozici jsou různé druhy masáží, elektroterapie, rehabilitace a další široké spektrum léčebných procedur. 

Stravování: Stylová restaurace Carlton nabízí českou i mezinárodní kuchyni včetně dietních menu. Snídaně a večeře se podávají formou bohatého bufetu, obědy jsou servírované, k dispozici je salátový bufet.

DRUHY POBYTŮ: 
KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT
- Program zahrnuje komplexní péči o hosta včetně sestavení individuálního léčebného plánu. Při tomto druhu pobytu je význam kladen na využití přírodních léčivých zdrojů a tradičních balneologických metod.
MINI RELAX - Krátkodobá aktivní relaxace spojená s možností absolvování procedur z přírodních léčivých zdrojů.
MINUKÚRA - Léčebný program  určený pro ty, kteří se chtějí s Mariánskými Lázněmi seznámit a vyzkoušet si léčebné procedury.
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ - Léčebný program určený především pro hosty, kteří chtějí prožít krátkou relaxační dovolenou v lázních.

VÝHODY HOTELU: 
Vše pod jednou střechou - komplex Svoboda, Margareta a Palladio spojený krytou promenádou
Výhodná poloha - ubytování v klidném prostředí lázeňského lesoparku v blízkosti kolonády
Nové léčebné oddělení Palladio Spa Centre
Procedury z přírodních léčivých zdrojů
Vlastní minerální pramen k minerálním koupelím a pitné kúře - Lesní pramen
24-hodinová lékařská pohotovostní služba a služba zdravotní sestry
Pobyty pro rodiny s dětmi - dětský koutek, programy pro děti, babysitting

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty