Zpracujeme Vám nabídku!
Mariánské Lázně

Danubius Health Spa Resort Nové Lázně * * * * *

Danubius Health Spa Resort Nové Lázně
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: Mariánské lázně 162

Nezávazná poptávka

Popis: Historicky jedinečný komplex budov v celé České republice, originální mramorové sloupy z roku 1896. Originální balneoprovoz s minerálními  koupelemi a suchými uhličitými procedurami v Mariánských Lázních. Skvostem jsou originální Římské lázně, Královská kabina Edwarda VII., Císařská kabina Franze Josefa a původní Mariiny lázně s vývěrem přírodního Mariina plynu s obsahem CO2. Ojedinělý lázeňský komplex s 225 luxusními pokoji a od června 2011 nově rekonstruovanými Maria Spa Courtyard. Casino – konferenční a kulturní centrum v italském novorenesančním stylu – 3 sály pro pořádání konferencí, koncertů a tanečních večerů. Tento hotel je nekuřácký.
Ubytování: 225 pokojů včetně apartmá, restaurace Royal (Nové Lázně) a Goethe (Centrální Lázně), lobby bary, Vídeňská kavárna, knihovna Edward.
Pro hotelové hosty: Volný vstup do 3 bazénů s vířivými proudy v historických Římských lázních, whirlpoolu, saun, sanaria, parní lázně, Kneippovy terapie, relaxačních místností a Danubius premier fitness. Wi-fi. 
Léčba a wellness: Minerální koupele v historicky originálních lázeňských kabinách, procedury z přírodního CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, kryosauna, solárium, vitasalin, beauty salon Emporium, laserová klinika, odborné lékařské konzultace. Lázeňské a wellness procedury se poskytují na celkové ploše 5 900 m2, minerální prameny ke koupelím i pitné léčbě jsou přímo v hotelu.
Parkování: parkoviště u hotelu. 

DRUHY POBYTŮ: 
KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT - Program zahrnuje komplexní péči o hosta včetně sestavení individuálního léčebného plánu. Při tomto druhu pobytu je význam kladen na využití přírodních léčivých zdrojů a tradičních balneologických metod.
MINI RELAX - Krátkodobá aktivní relaxace spojená s možností absolvování procedur z přírodních léčivých zdrojů.
MINUKÚRA - Léčebný program  určený pro ty, kteří se chtějí s Mariánskými Lázněmi seznámit a vyzkoušet si léčebné procedury.
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ - Léčebný program určený především pro hosty, kteří chtějí prožít krátkou relaxační dovolenou v lázních.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty