Zpracujeme Vám nabídku!
Mariánské Lázně

Maria Spa * * * *

Maria Spa
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: Mariánské lázně 164

Nezávazná poptávka

Poloha: v centru Mariánských Lázní, v blízkosti lázeňské kolonády a parků.

Vybavení a služby: Hotel Maria Spa  je nově zrekonstruované křídlo unikátního historického lázeňského komplexu Nové Lázně ***** a Centrální Lázně ****, s Centrálními Lázněmi je propojen krytým a vytápěným koridorem.
Kromě ubytování nabízí hotel balneo a wellness centrum, kosmetické centrum Emporium Beauty, vstup do Římských lázní (Royal Spa Centrum) v hotelu Nové Lázně  nebo vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda . Součástí hotelu je také kosmetické centrum Emporium Beauty (manikúra, pedikúra, kadeřnictví, kosmetika - Clarins), fitness centrum s profesionálním trenérem nebo konferenční salónek. Všichni ubytovaní hosté mohou zdarma využít také room service s donáškou snídaně do postele, internetový koutek nebo Wi-Fi připojení k internetu v lobby baru.

Pokoje: hotel  nabízí svým hostům komfortní ubytování v 18 dvoulůžkových pokojích kategorie Superior (většinou s terasou nebo balkónem) a 2 Junior Suite (velké rohové pokoje až pro 4 osoby s terasou). Všechny pokoje mají výhled na kolonádu nebo park a jsou vybaveny koupelnou s vanou, fénem, WC a bidetem, LCD TV SAT, radiobudíkem, telefonem, trezorem na notebook, žehličkou, žehlicím prknem, vysokorychlostním připojením k internetu (Wi-Fi), županem a pantoflemi.

Stravování: v restauraci Goethe v hotelu Centrální Lázně (spojen koridorem), která nabízí vynikající českou i mezinárodní kuchyni.
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, obědy výběrem z menu včetně salátového bufetu. Samozřejmostí je možnost dietního stravování. K posezení zve také lobby bar s výrobky hotelové cukrárny.

Léčba a wellnes: v balneoprovozu a wellness centru hotelu Maria Spa jsou podávány procedury (rašelinové zábaly, koupele, pitné kúry), které využívají léčebné prameny přiváděné přímo do hotelu. Nachází se zde také historický bazének s přírodním Mariiným plynem s kombinací oxygenoterapie. Přímo v hotelu funguje také lékařská služba 24 hodin denně. Na další procedury dochází hosté do hotelu Centrální Lázně  (spojen koridorem).
Hosté ubytovaní v hotelu Maria Spa mají také volný vstup do luxusního historického komplexu Římských lázní (Royal Spa Centrum v hotelu Nové Lázně - 3 bazény, whirlpool, sauna, sanárium, parní lázeň) a do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda (největší krytý bazén v Mariánských Lázních, parní lázeň, whirlpool, 2 sauny, tepidárium a za poplatek i solná jeskyně postavená z přírodní soli Rudého, Mrtvého a Černého moře).

Domácí zvíře: povoleno, za poplatek. 

Parkování: možné za poplatek na hotelovém parkovišti střeženém kamerou nebo za poplatek v Parkovacím domě u Městského divadla (vzdálenost přibližně 10 min. chůze).

DRUHY POBYTŮ: 
KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT - Program zahrnuje komplexní péči o hosta včetně sestavení individuálního léčebného plánu. Při tomto druhu pobytu je význam kladen na využití přírodních léčivých zdrojů a tradičních balneologických metod.
MINI RELAX - Krátkodobá aktivní relaxace spojená s možností absolvování procedur z přírodních léčivých zdrojů.
MINUKÚRA - Léčebný program  určený pro ty, kteří se chtějí s Mariánskými Lázněmi seznámit a vyzkoušet si léčebné procedury.
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ - Léčebný program určený především pro hosty, kteří chtějí prožít krátkou relaxační dovolenou v lázních.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty