Zpracujeme Vám nabídku!
Mariánské Lázně

Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik * * * *

Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: Mariánské lázně 166

Nezávazná poptávka

Popis:Monumentální budova s neobyčejnou secesní fasádou na konci hlavní ulice s minerálním pramenem přímo v budově. Stálá hotelová výstava fotografií Tichého oceánu. Mimo jiné služby hotel nabízí sluneční terapii - nový a revoluční způsob opalování. Hotel s celkovou kapacitou 95 pokojů disponuje recepcí, výtahy, restaurací Primavera, dále lobby-barem a konferenčním salonkem. Hotel má vlastní balneocentrum (ordinace lékařů, nabídka procedur), a dále wellness centrum (bazén s masážními tryskami, vířivými proudy, tropickou sprchou, saunou, sanariem, soláriem, Kneippovou terapií, kosmetikou a kadeřnictvím), stejně jako laserové centrum. Hotel je nekuřácký. 

Poloha: Grandhotel Pacifik tvoří dominantu Hlavní třídy, vedoucí podél lázeňského parku.

Pokoje: v hotelu jsou k dispozici následující kategorie pokojů: Superior - sprcha nebo vana, WC, sat-TV, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, župan, Wi-fi připojení na internet zdarma. Superior-Plus se stejným vybavením a výhledem do parku a na hlavní třídu, vč. kolonády. Apartmány a suite (na vyžádání, za příplatek).

Stravování: v hotelové restauraci, snídaně - bufet, obědy - servírované menu a večeře - bufet (možnost dietní stravy).

Léčba a wellnes: vlastní hotelové balneo-centrum nabízí komplexní škálu léčebných procedur (minerální koupele, slatinné a parafinové zábaly, plynové injekce, lavatherm, elektroléčba, klasické masáže, suché plynové obálky, inhalace aj.).

Domácí zvíře: povoleno, za poplatek. 

Parkování: na centrálním parkovišti (za poplatek).

DRUHY POBYTŮ: 
KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT - Program zahrnuje komplexní péči o hosta včetně sestavení individuálního léčebného plánu. Při tomto druhu pobytu je význam kladen na využití přírodních léčivých zdrojů a tradičních balneologických metod.
MINI RELAX - Krátkodobá aktivní relaxace spojená s možností absolvování procedur z přírodních léčivých zdrojů.
MINUKÚRA - Léčebný program  určený pro ty, kteří se chtějí s Mariánskými Lázněmi seznámit a vyzkoušet si léčebné procedury.
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ - Léčebný program určený především pro hosty, kteří chtějí prožít krátkou relaxační dovolenou v lázních.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty