Zpracujeme Vám nabídku!
Mariánské Lázně

Danubius Health Spa Resort Butterfly * * * *

Danubius Health Spa Resort Butterfly
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: Mariánské lázně 167

Nezávazná poptávka

Poloha: ve středu města, blízko kolonády (cca 800 m), v sousedství krásných parků, pavilon Alexandriina pramene v parku před hotelem.

Popis: hotel je kombinací tradičního stylu a komfortu mezinárodního hotelu. Interiér a exteriér je vyzdoben jedinečnými díly předních umělců. Hotel poskytuje služby 24hodinové recepce, room service, internet v Lobby baru (zdarma), hostům slouží restaurace La Fontaine s vodní fontánou a doprovodem harfy (140 míst), Lobby Bar a Cafe de Paris, moderní konferenční salonek Bellevue s výhledem na Hlavní třídu. Hotel je vhodný i pro pořádání konferencí a firemních setkání. V hotelu se nachází léčebné oddělení a Beauty centrum (solárium, kadeřnictví, kosmetika, manikúra a pedikúra, dále bazén (12 x 5,5 m) s masážními tryskami, whirlpoolem, saunou a pool barem. Hotel má sedm podlaží, podzemní garáže mají kapacitu 25 míst. Hotel je nekuřácký
Vybavení pokoje:

Pokoje: hotel má 96 pokojů. Pokoje kategorie Superior jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), SAT-TV, rádiem, telefonem, WiFi připojením na internet (zdarma), minibarem, županem, klimatizací a trezorem. V hotelu je dále 9x pokoj typu suite (na vyžádání za příplatek)

Stravování: v hotelové restauraci, snídaně - bufet, obědy a večeře – servírovaný hlavní chod (ze 4 výběrů). Saláty, polévka, dezerty nebo předkrmy formou bufetu (výběr z nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně vč. možnosti dietní stravy).

Léčba a wellness: v hotelovém wellness a Beauty centru jsou poskytovány lázeňské i wellness procedury: různé druhy masáží, aqua gymnastika, hydroxeur, suchá plynová lázeň CO2, plynové injekce, slatinné zábaly, parafínové zábaly na ruce, oxygenoterapie, sauna, reflexní nožní masáž, minerální koupele aj.

Domácí zvíře: Pobyt malého psa je možný (za poplatek).

Parkování: v podzemních garážích hotelu (za poplatek). 

DRUHY POBYTŮ: 
KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT
- Program zahrnuje komplexní péči o hosta včetně sestavení individuálního léčebného plánu. Při tomto druhu pobytu je význam kladen na využití přírodních léčivých zdrojů a tradičních balneologických metod.
MINI RELAX - Krátkodobá aktivní relaxace spojená s možností absolvování procedur z přírodních léčivých zdrojů.
MINUKÚRA - Léčebný program  určený pro ty, kteří se chtějí s Mariánskými Lázněmi seznámit a vyzkoušet si léčebné procedury.
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ - Léčebný program určený především pro hosty, kteří chtějí prožít krátkou relaxační dovolenou v lázních.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty