Zpracujeme Vám nabídku!
Mariánské Lázně

Spa Hotel Vltava * * * *

Spa Hotel Vltava
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: Mariánské lázně 168

Nezávazná poptávka

Poloha: lázeňský hotel Vltava se nachází na okraji lesoparku v blízkosti lázeňského centra a kolonády.

Popis: v hotelu najdete kromě recepce s Lobby barem a výtahů restauraci Regina, letní terasu s lehátky a slunečníky, jakož i wellness a beauty služby (bazén s vířívými proudy, whirlpool, koupele, masáže, fitness-centrum, saunu, kadeřnictví, kosmetiku, pedikúru a manikúru) a vlastní balneoologické centrum. Hotel je nekuřácký

Pokoje: 2 kategorie pokojů: Standard (výhled na les a do zadního traktu): pokoje se starším vybavením, sprchou/WC, SAT-TV, telefonem, WiFi přípojení na internet (za poplatek), minibarem, vysoušečem vlasů. Pokoje kat. Komfort (v naší nabdíce jako pokoje kat plus) mají nový nábytek, navíc trezor, župan a výhled na město. Pro pohodlí a relaxaci hostům doporučujeme pokoje kat. Komfort.

Stravování: v hotelové restauraci, snídaně a večeře - bufet, obědy servírované (výběr z 5 menu vč. možnosti dietní stravy).

Léčba a wellnes: balneologické centrum se zaměřuje na léčbu pohybového aparátu, ledvin a močových cest, gynekologických a metabolických onemocnění. Zajišťuje lékařské. vyšetření, komplexní balneoterapii, vodoléčbu, minerální koupele, slatinné zábaly, různé druhy masáží, inhalace, oxygenoterapii, parafínové zábaly a specialitu Mariánských Lázní - suchou plynovou lázeň CO2, jakož i wellness procedury.

Domácí zvíře: Pobyt malého psa je možný (za poplatek).

Parkování: u hotelu (za poplatek 3 místa, pro invalidy 3 místa zdarma) nebo na centrálním parkovišti (za poplatek). 

DRUHY POBYTŮ: 
KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT - Program zahrnuje komplexní péči o hosta včetně sestavení individuálního léčebného plánu. Při tomto druhu pobytu je význam kladen na využití přírodních léčivých zdrojů a tradičních balneologických metod.
MINI RELAX - Krátkodobá aktivní relaxace spojená s možností absolvování procedur z přírodních léčivých zdrojů.
MINUKÚRA - Léčebný program  určený pro ty, kteří se chtějí s Mariánskými Lázněmi seznámit a vyzkoušet si léčebné procedury.
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ - Léčebný program určený především pro hosty, kteří chtějí prožít krátkou relaxační dovolenou v lázních.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty